Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Komentuoti

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius šį ketvirtadienį  dalyvaus Japonijos imperatoriaus gimimo dienos minėjime.


Minėjimas vyks Vilniuje, į jį S.Obelevičius vyks Japonijos ambasadoriaus kvietimu.

Japonijos imperatoriaus gimtadienis yra nacionalinė šventė Japonijoje, o Lietuvoje į šios šventės minėjimą kasmet sukviečiami politikos, kultūros, meno bei mokslo atstovai.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Źemiau Bambos

  Nuoroda

  Nu sigutis demonstruoja save ...Mere ,geriau źiūrek kas tavo kieme darosi ,murkdaisi šitam rajone,o tiems geltonirms geriau nelysk ,,jie net nezino kur ta Lietuva ,Švesk anykstrnu gimtadienius !

  Prieš mėnesį
 • Lubrikas

  Nuoroda

  Kim Jon Tubis?

  Prieš mėnesį
 • Aneliute

  Nuoroda

  Tik reiketu , del visa ko , devet apsaugine kauke.

  Prieš mėnesį
 • Gali

  Nuoroda

  Meras eiti vece imperatoriaus pareigas, da gal kokią karalienę pavaduoti

  Prieš mėnesį
 • Dėl teisiamojo

  Nuoroda

  Jis tokiu laiku tikrai išvažiuodavo, duodavo nurodymus kaip elgtis, ką daryti, bet kiek ilgai jo nebūdavo, tiksliai nepasakysiu, įvairiai, kaip kuriais metais. Bet su pertraukomis išvykęs būdavo, ne ištisai.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Nejuokinga

  Prieš mėnesį
 • Tarp kitko

  Nuoroda

  Rytojaus teisme pažiūrėiite, ar tik teismas neleido teisiamajam išvykti. Nes kiti teismo posėdžiai nu,eli net į gegužę. O šiaip tokiu ankstyvojo pavasario laikotarpiu pora mėnesių teisiamasis nuolat prapolęs būdavo, net savo nesąmonėmis neužsiimdavo.

  Prieš mėnesį
 • Ei slunkiau!

  atsakymas į: Tarp kitko Nuoroda

  Tau šizo? Ar senai? Gustas nebepadeda? Pats ar supranti, ką čia pripaistei?

  Prieš mėnesį