Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Tarybiniai autobusai yra patys ekologiškai švariausi autobusai pasaulyje. Jie niekad neteršia gamtos - jų išmetimo vamzdis dujas išmeta į saloną.

Komentaras

Olegas rašo:„Kodėl rašoma, kiek žmonių mirė nuo koronaviruso, bet nerašoma, kiek gimė? Jei karantinas padeda, kodėl Narnijoj ir Jugoslavijoj nėra karantino ir neregistruotas nė vienas susirgimas?
Jei kaukės apsaugo, tai kodėl mano pažįstamą vakar partrenkė mašina, nors jis buvo su kauke? (mašinos vairuotojas buvo be kaukės) Dar klausimas: kaip gali per dieną būti 2 tūkstančiai su viršum atvejų, jei Lietuvoje gyvena 1200 žmonių? Kodėl neserga balandžiai, nors jie išvis nenešioja kaukių, būriuojasi grupelėmis ir neplauna nei snapelių, nei sparnų? Mano draugas vakar nuėjo į McDonalds, užsisakė BigMacą, o jam dar pasiūlė teigiamą COVID-19 testą ir pyragėlį. Ar čia normalu? Dar klausimas: kodėl daktarai gydo nuo koronaviruso? Ar jie studijavo koronavirusą? Ar mokykloje lankė? Kodėl?
Na ir paskutinis klausimas: kodėl būtent dabar?"

Skaityti komentarus (3)

Šiandien, trečiadienį, vyko Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus konkursas. Jo nugalėtoju pripažintas imtynių treneris, sporto meistras Arvydas Krikščiūnas.

 Konkurse dalyvavo trys asmenys. Tarp jų ir vienas Anykščių rajono tarybos narys. 

Praėjusių metų rugpjūčio pabaigoje iš darbo išėjo abu sporto centro vadovai - direktorius Žilvinas Ovsiukas bei jo pavaduotoja Gražina Blažienė. Laikinąja įstaigos vadove buvo paskirta Snieguolė Paulaitienė.

56-erių metų A.Krikščiūnas didžiąją gyvenimo dalį dirbo imtynių treneriu ir kūno kultūros mokytoju. Dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje jis kelerius metus dirbo Anykščių rajono savivaldybės sporto organizatoriumi. A.Krikščiūnas yra buvęs ir Anykščių rajono tarybos nariu, į tarybą 2011-aisiais jis buvo išrinktas kaip savarankiškas kandidatas.   

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Puiku

  Nuoroda

  Sveikinu...jis tikrai dirbs gerai

  Prieš 8 mėnesių
 • Darius

  Nuoroda

  SVEIKINU!!!

  Prieš 8 mėnesių
 • !!!

  Nuoroda

  Didžiausi sveikinimai, šaunuolis Arvydas !!!

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu jo

  Nuoroda

  Labai nesidžiaukit ir nesididžiuokit,nes tuoj keiksite.

  Prieš 8 mėnesių
 • Idomu

  Nuoroda

  Ar jis ilgai padirbs, jis man atrodo vadavauti nelabai mėgsta

  Prieš 8 mėnesių
 • Nesuprantami savivaldybes motyvai

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  direktorius vadovaujantis tokiai įstaigai turi tureti nuovoką organizaciniuose reikaluose, komercijoje, teisėje, gebėti administruoti įstaigos viduje ir t.t., o ne tik buti sportininku !
  Savivaldybė paskiria direktoriumi sportininką imtyninką ? Taigi turėjote jau plaukiką Ofsiuką, kuris visa darbo direktoriumi metu gavo algą iš biudžeto, nebūdamas darbe, o dalyvaudamas išvykose plaukimo varžybose !
  Savivaldybės struktūros dar nepasimokė iš savo pačių klaidų ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Nusišneki

  atsakymas į: Nesuprantami savivaldybes motyvai Nuoroda

  Kokiose jis dar varžybose dalyvavao?

  Prieš 8 mėnesių
 • Neetatinis

  atsakymas į: Nesuprantami savivaldybes motyvai Nuoroda

  Ką paskyrė dirėktoriaus pareigoms, tas ir vykdys savivaldybės biudžeto lėšų, skirtų sporto veiklai organisuoti įgyvendinimą, bei rėmėjų lėšų panaudojimą politinių veiklų stiprinimui per sporto programas. Svekame kūne sveikas protas. SPORTUOKITE!

  Prieš 8 mėnesių
 • XXXXL

  Nuoroda

  Nebus vadovo....

  Prieš 8 mėnesių
 • Citius

  Nuoroda

  Sporto visuomenę pasiekė žinios, kad Gališanka liko paskutinis. Labai tuo džiaugiamės.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau