Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Viliamės, jog ,,Anykštos“ laikraštis ir per karantiną Jus pasieks antradieniais ir šeštadieniais – taip, kaip buvo įprasta. Tačiau redakcijos darbo režimas keičiasi. Stengsimės mažinti kontaktus, taip saugodami Jus ir save pačius.

 Į redakcijos žurnalistus kviečiame kreiptis telefonais (8 671) 76995 (Robertas Aleksiejūnas) arba 8 618 25835  (Vidmantas Šmigelskas) bei elektroniniais paštais: robertas.a@anyksta.lt arba vidmantas.s@anyksta.lt.

Reklamą į laikraštį ,,Anykšta“ ir portalą anyksta.lt taip pat prašome perduoti elektroninais paštais - reklama@anyksta.lt ir  anyksta@anyksta.lt arba telefonu (8 678) 09764.

Prenumeratoriai, atsiimantys laikraštį ,,Anykštos“ redakcijoje, turėtų, kaip įprasta, eiti į redakciją -  laikraščiai jų lauks redakcijos koridoriuje. Rekomenduojame vienu metu į koridorių įeiti po vieną asmenį.

Tie skaitytojai, kurie neturės galimybės pratęsti ,,Anykštos“ prenumeratą antrajam 2020 metų ketvirčiui per laiškininkus, nuėję į paštų skyrius arba elektroniniu būdu, turėtų skambinti į ,,Anykštos“ redakciją - (8 678) 09764. Kartu spręsime šią problemą.

Išlikime drauge šiuo sunkiu metu – stengsimės dirbti taip, kad žinotumėte, kas vyksta Anykščių krašte.

-ANYKŠTA