Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Tarybiniai autobusai yra patys ekologiškai švariausi autobusai pasaulyje. Jie niekad neteršia gamtos - jų išmetimo vamzdis dujas išmeta į saloną.

Komentaras

Olegas rašo:„Kodėl rašoma, kiek žmonių mirė nuo koronaviruso, bet nerašoma, kiek gimė? Jei karantinas padeda, kodėl Narnijoj ir Jugoslavijoj nėra karantino ir neregistruotas nė vienas susirgimas?
Jei kaukės apsaugo, tai kodėl mano pažįstamą vakar partrenkė mašina, nors jis buvo su kauke? (mašinos vairuotojas buvo be kaukės) Dar klausimas: kaip gali per dieną būti 2 tūkstančiai su viršum atvejų, jei Lietuvoje gyvena 1200 žmonių? Kodėl neserga balandžiai, nors jie išvis nenešioja kaukių, būriuojasi grupelėmis ir neplauna nei snapelių, nei sparnų? Mano draugas vakar nuėjo į McDonalds, užsisakė BigMacą, o jam dar pasiūlė teigiamą COVID-19 testą ir pyragėlį. Ar čia normalu? Dar klausimas: kodėl daktarai gydo nuo koronaviruso? Ar jie studijavo koronavirusą? Ar mokykloje lankė? Kodėl?
Na ir paskutinis klausimas: kodėl būtent dabar?"

Skaityti komentarus (3)

Kovo 24 dieną Anykščių miesto Vairuotojų gatvės gyventojams kilo įtarimų, kad jų kaimynė gali būti užsikrėtusi koronavirusu.Dėl šio atvejo informuota Anykščių rajono savivaldybė, savivaldybės gydytojos Vaivos Daugelavičienės paprašyta tarpininkauti dėl galimai užsikrėtusiosios mirtinu virusu ištyrimo, tačiau gyventojai sulaukė atsakymo, kad šioje situacijoje Anykščių rajono savivaldybė negali niekuo padėti.

 Vairuotojų gatvės bendrabutyje – kritinė situacija

"Anykštą" pasiekė kaimo turizmo sodybos "Geras" šeimininkės Gitanos Mileikaitės ir Anykščių rajono savivaldybės susirašinėjimas elektroniniu paštu. G.Mileikaitė dėl galimai koronavirusu užikrėtusios Vairuotojų gatvės gyventojos į Anykščių rajono savivaldybės gydytoją V.Daugelavičienę kreipėsi kovo 24 dieną.
G.Mileikaitė V.Daugelavičienę informavo, ką jai papasakojo viena Vairuotojų gatvės gyventoja.
"Kovo 9 dieną iš Olandijos grįžo jos sūnus ir jie abu susirgo, turi temperatūros, kosti, blogai jaučiasi, moteris yra pasiėmusi nuotoliniu būdu biuletenį nuo kovo 17 dienos, ji pati įtaria, kad susirgo korona virusu nuo sūnaus, bet paraginta nuvykti ir išsitirti, kategoriškai atsisakė. Kartu gyvena ir vyras, kuris nesilaiko saviizoliacijos ir vaikšto visur. Name kyla įtampa ir panika gyventojų tarpe, tuo labiau, kad nurodyti asmenys nesilaiko saviizoliacijos, nesitiria dėl galimo užsikrėtimo virusu. Prašome, esant ekstrinei situacijai, susisiekti su nurodytais asmenimis, rasti priemonių ir būdų juos ištirti bei esant poreikiui, dezinfekuoti namo laiptines, koridorius ir bendro naudojimo patalpas bei kuo skubiau informuoti gyventojus dėl esamos situacijos, pakabinant informaciją lentoje, ant durų ir kitose vietose.Su nerimu lauksiu bet kokios informacijos apie situacijos eigą", - elektroniniame laiške savivaldybės gydytojai V.Daugelavičienei rašė G.Mileikaitė.

Koronaviruso neįtarė

Į pagalbos prašymą Anykščių rajono savivaldybės gydytoja V.Daugelavičienė reagavo lakonišku atsakymu.
"Šiuo metu nei šeimos gydytojas, nei paskambinus 1808, kur paskiria tyrimus, neįtaria koronaviruso, nes nėra būdingų ligos požymių. Dėl saviizoliacijos perspėta", - informavo V.Daugelavičienė.

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jonas

  Nuoroda

  Baikit mist i kelnias bailiu tauta lengviau valdit

  Prieš 8 mėnesių
 • O ką policija veikia? Vilniuje tai važinėja picijos ekipažai,drausmina gyventojus,palaiko tvarką....

  Prieš 8 mėnesių
 • Tai kur mūsų valdžia žiūri? Kas pradės tvarką daryti dėl saviizoliacijos,kas įzoliuos tuos grįžusius lochadronus kurie kelia vien pavoju visiems.....

  Prieš 8 mėnesių
 • Uoj

  Nuoroda

  Sudegint tuos bendrabucius su visom veronikom..

  Prieš 8 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Pilnai pritariu ,,klausymėliui ''.Kam reikalingas tas etatas.Ką ji gydo .

  Prieš 8 mėnesių
 • Na taip

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  Turėtų visuomenės sveikata rūpintis visam rajone, ypač tokiais ar kitais sveikatos pavojingais atvejais : oro, vandens užterštumas, kitos grėsmės

  Prieš 8 mėnesių
 • rublis

  Nuoroda

  Kvarco gatvėn irgi grįžo iš Italijos gyvens tėvų namuose. Taip kad .......

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Nekenciu urodu.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ei

  Nuoroda

  Perp...as juos visus

  Prieš 8 mėnesių
 • Olandui

  Nuoroda

  Kiek girdejau mokykloj lohas buvai visi sikna sparde ir dabar toks esi .

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau