Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Įstiklintas balkonas turi labai daug privalumų – keičiasi ne tik pats balkonas (užtikrinamas estetiškas vaizdas; balkonas tampa erdve, kurioje tampa malonu leisti laiką ir t.t.), bet ir situacija visuose namuose (jie tampa šiltesni, erdvesni, jaukesni, mažiau girdimas triukšmas ir pan.). Tad, nieko keista, kad vis daugiau žmonių nori turėti įstiklintą balkoną savo namuose. Tiesa, nesunku pastebėti, kad šiam procesui yra keliami įvairūs kriterijai – ne tik domina medžiagų, kurios ir bus naudojamos šiam procesui, kilmė ir kokybė, bet ir dar vienas dalykas – domina balkonų stiklinimas gera kaina. Savaime suprantama, patraukli kaina yra aktuali daugeliui, tačiau yra ir dar nemažai dalykų, kuriuos taip pat svarbu žinoti. Tad, apie juos jau netrukus.

 Kiekvieno projekto kaina yra individuali

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad balkonų stiklinimo paslauga yra individualus projektas. Nors galima iš anksto sužinoti tam tikrus šios paslaugos įkainius, dėmesį verta atkreipti į tai, kad egzistuoja daugybė veiksnių, kurie turi įtakos šios paslaugos kainai ir kuriuos galima identifikuoti tik tuo atveju, kai užsakomas individualus projektas. Šiems veiksniams galima priskirti tokias detales, kaip: stiklinamo ploto dydis; medžiagos, kurios bus pasirinktos ir t.t. Beje, svarbu pastebėti ir tai, kad kai kuriais atvejais norint atlikti balkono stiklinimą, pirmiausia yra būtina atlikti smulkius ar stambius remonto darbus, o tai – taip pat padidina bendrą biudžetą.

Kaina – kintama

Tačiau net ir tuo atveju, kai įvardijame, kokie svarbūs yra individualūs kriterijai, lemiantys kainą, nereikia pamiršti kintamumo svarbos. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad egzistuoja bent keli priešventiniai laikotarpiai (tai – prieš Šv. Velykas ir prieš Šv. Kalėdas), kuomet daugelis įmonių, teikiančios tokią paslaugą, kaip balkonų stiklinimas, siūlo itin patrauklias nuolaidas. Taigi, tai reiškia, kad šios paslaugos kaina yra kintama, t.y., priklausoma nuo nuolaidų. Ne šventiniu laikotarpiu už balkonų stiklinimą teks mokėti vienokią kainą, t.y., didesnę, tačiau, jei tą pačią paslaugą užsakysite šventiniu laikotarpiu, tai mokėsite mažiau.

Apšiltinimo sprendimai

Dar vienas dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, norint turėti kuo daugiau informacijos apie tikslią šios paslaugos kainą, yra apšiltinimo sprendimai. Tai, kad tinkamai apšiltinimus balkoną, jis tampa jaukia ir šilta erdve, o taip pat – suteikia papildomos šilumos ir visai namų erdvei, galima išgirsti labai dažnai. Tačiau paprastai pamirštama atkreipti dėmesį į tai, kad iš tiesų apšiltinimo sprendimai yra labai įvairūs ir būtent tai yra vienas veiksnių, nuo kurio priklauso tiksli šios paslaugos kaina. Svarbu pasakyti, kad kuo kokybiškesni bei inovatyvesni apšiltinimo sprendimai bus pasirenkami, tuo didesnė bus galutinė paslaugos kaina ir tai, galbūt, nelabai patiks tiems, kurie pageidauja ypač patrauklios kainos. Tačiau būtina tinkamai įvertinti ir kitą medalio pusę: Nors inovatyvūs apšiltinimo sprendimai iš tiesų taps vienu iš tų kriterijų, dėl kurio bendra balkono stiklinimo kaina nebus maža, nepamirškite apžvelgti į ilgalaikę perspektyvą: namuose bus tikrai šilčiau ir jaukiau. Taigi, drąsiai galima sakyti, kad pinigai, kuriuos išleisite inovatyviems balkono apšiltinimo sprendimams įgyvendinti, tikrai jums atsipirks ir atneš daug naudos.

Atkreipkite dėmesį, ar į kainą yra įskaičiuotos ir kitos būtinos detalės

Svarbu akcentuoti ir tai, kad balkonų stiklinimas yra vienas tų procesų, kuriam reikalingos įvairios detalės. Taigi, jei jūs esate vienas iš tų žmonių, kurį domina balkonų stiklinimas gera kaina, būtinai atkreipkite dėmesį, ar į galutinį kainos pasiūlymą. Patikslinkite, ar į kainą įskaičiuoti tik plastikiniai langai, ar ir kitos būtinos detalės, pavyzdžiui, stogelis bei išorinė cinkuotos skardos palangė. Taip pat nepamirškite patikslinti, ar į kainą yra įskaičiuoti montavimo darbai. Na, o, jei gavote du kainos pasiūlymus, iš kurių vienas apima tik būtinų detalių kainą, o kitas – ir montavimo darbų kainą, atsakingai apsvarstykite, kuris iš jų yra naudingesnis finansiškai.

Balkonų stiklinimas gera kaina domina daugelį žmonių, tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad gera kaina – pakankamai abstraktus vertinimas. Tad siekiant iš tiesų rasti patrauklų šios paslaugos kainos pasiūlymą, būtina įvertinti ir daug papildomų akcentų. Daugiau informacijos galite rasti DM Langai svetainėje.

 

 

Užsak Nr. 345