Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Keleivis sako taksistui:
- Prašau, greičiau į oro uostą. Aš privalau spėti į 8 val. išskrendantį lėktuvą.
- Tai neįmanoma, jis visada pakyla punktualiai.
- Šiandien įmanoma, aš esu jo pilotas.

Komentaras

Ramybės rajonas:„Padarykite stovėjimo aikšteles prie daugiabučių taip,kad būtų galima jomis naudotis tik tame name gyvenantiems.Parvyksti iš darbo o aikštelė prie namo jau pristatyta iš visų aplinkinių namų.Kaip būtų galima tai sutvarkyti?"

Skaityti komentarus (2)

Karantino metu mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, maitinimas bus organizuojamas atiduodant maisto davinius, skelbia Anykščių rajono mokyklos.


 Davinių atidavimas už atostogų laikotarpį planuojamas šią savaitę.
Gyvenantys netoli mokyklų, moksleiviai ar jų tėvai maisto davinius kviečiami atsiimti mokyklose, o gyvenantiems kitose vietovėse daviniai bus pristatomi geltonuoju autobusu.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pastabi

  Nuoroda

  Taigi tam ir duodami vaikams pinigėliai,kad maitinti vaikus,reikia tuos pinigus žmoniškai panaudoti ir pamaitinti tikrai užtenka,baikit virkauti,nesėdėkit ir nelaukit,kad tik duokit,mums priklauso.Jau visai nebeliko nei gėdos.Jeigu visai neremtú,tai kà tada darytumėte.Anksčiau niekas nerėmė,tai mamos ir daržus dirbo ,ir vaikams megzdavo ,ir kojinytes užadydavo.

  Prieš 9 mėnesių
 • Yla

  atsakymas į: Pastabi Nuoroda

  Nereikėtų kažko kalrinti ir žeminti. Yra šeimų, kurioms tikrai reikalinga socialinė parama. Beto, tai savivaldybės reikalas, kad toks pragyvenimo lygis tėra...

  Prieš 9 mėnesių
 • Tuoj, tuoj,

  atsakymas į: Yla Nuoroda

  Savivaldybė ne tik dabartinius pašalpinius šelps, šets ur viską už juos darys, bet dar krūvos Tėvynę Lietuvą prisiminę bėgs pašalpėlių užtarnautų atsiimti. Nu tikrai visiems norintiems mes dar kažkaip dirbantys susimesim, pašersim, ant alučio sumesim.

  Prieš 9 mėnesių
 • Nu niekaip nebaigia šitie Anykščių kaimelio pavydnikai pavideti. Argi gaila to maistelio varganu pasalpeliu,rasote tie kurie imituojant darbą biudžetinėse įstaigose.Geda ! Po karantino,gal ir jūs eisit į užimtumo tarnyba,labai jau esat pasikėlė,nereikia atsižadėti lazdos ir terbos !

  Prieš 9 mėnesių
 • teisingai

  Nuoroda

  paplatinkim mes virusa, taigi namie sedi, namie tegul ir eda, ar jau tokie ubagai per savo tinginyste pasidare

  Prieš 9 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Tegul mamos,sėdėdamos namuose pasuka galvà,kad reikia vaikams sriubytės išvirti,kad kotletukú iškepti,o nelaukti,kad kokį krepšelį gauti su sausainiais,ar dar ten su kuo.Juk vaikú pinigus gauna,tai ir galvoti reikia,o ne ant lėkštutės viskà gatavai paduokit.Tai gerai dar,kad neįpareigojo kavinėms gatavai ,viskà paruošus ,pristatyti į namus.Dabar jeigu tokia krizė,tai gėda ir galvoti apie tokius dalykus,gaminkitės namuose ,gyvenkite taupiai ir nelaukite,kad vis turi duoti ir duoti....O kas nieko iš niekur negavo niekada ir negauna,sugeba suktis ir gyventi.Pasisekite svogūnú ant palangės,ridikėliú,salotú šiltnamiuose,virkit košes,sriubas ir turėsite kà veikti,o negyventi laukimu kad duotú ir dar Su pretenzijom.

  Prieš 9 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Mielieji dar kartą primenu dabar 2020 ,nemaisykyt ne 1965 m.

  Prieš 9 mėnesių
 • Aha

  Nuoroda

  "Juozo" slapyvardį nuolat vagia sąrašo "Bitės nevagia" pagrandukas

  Prieš 9 mėnesių
 • Chi chi

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Donaldas šitaip dirba nuotoliniu būdu

  Prieš 9 mėnesių
 • D.:)

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  Naudok apsisaugojimo kotraceptines priemones, kad kartais nepastotum nuotoliniu būdu :) kaip....

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau