Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Anykščių kultūros centras skelbia, kad pinigai už kultūros centro kasoje įsigytus bilietus į visus planuotus ir neįvykusius renginius žiūrovams bus grąžinami karantinui pasibaigus.


Dėl paskelbto karantino anykštėnai prarado nemažai dėmesio vertų renginių. Šį mėnesį kultūros centre turėjo koncertuoti atlikėjas Andrius Mamontovas, kovo pabaigoje su koncertiniu turu į Anykščius buvo suplanavęs užsukti atlikėjas Mantas Jankavičius.
Kai kurie Anykščių kultūros centre turėję vykti renginiai nukelti į kitus mėnesius. Internete jau pasigirsta raginimų žiūrovus neskubėti grąžinti įsigytų bilietų į renginius, esą tai gali tapti parama sunkius laikus išgyvenantiems Lietuvos šou pasaulio atstovams.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • kokia dar paramai pupytėms ir gražuoliams,

    Nuoroda

    per paskutinius penkeris metus tiek lašinių prikaupė, kad metelius gali ramiai pagyventi. Honorarai dešimtim tūkstančių ėjo, eiliniam baliukui, vakarui be štukytės jau ir porelė eilinių muzikantų negrojo. Dabar jau duokit, mums blogai. Blogai visiems, be gražuolių pupyčių šou, be atostogų Tailande ar Dominykoje gyventi tikrai galima, be maisto, šilumos, vaistų ilgai neišgyvensi.

    Prieš 2 mėnesių