Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Dėl koronavirusu susirgusios Anykščių rajono ligoninės darbuotojos nušalinimų ligoninėje nėra. Ji nuo kovo 13-osios nesilankė Anykščių ligoninėjė, o kovo 20-ąją gavo pranešimą, jog turi izoliuotis. Ši pranešimą moteris gavo todėl, kad prieš tai gydėsi Ukmergės ligoninėje, o ši ligoninė tapo koronaviruso židiniu. 

 

Susirgusios moters vyras nušalintas nuo darbo Kavarsko gaisrinėje. Izoliavosi ir su juo kartu dirbęs porininkas.
Pasak Anykščių rajono ligoninės direktoriaus Audriaus Vasiliausko, šiuo metu nedarbingumo pažymėjimus turi apie 20 ligoninės viduriniojo personalo darbuotojų ir vienas gydytojas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykstiete

  Nuoroda

  Direktoriau dirbkit kaip liepia ir jaučia širdis!!!!O karštoji ligoninė laikinas dalykas.Vistiek sunkūs ligoniai vyks į Vilnių ar Panevėžį!.Personalo nėra tiek daug kad gydytų visus ligonius.O kur dėti slaugą ir kitus ligonius su kitom problemomis.!

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Blyn žmonės skelbkit gi kur buvo ir su kuo kontaktavo,niekas susirgusio nesmerkia jis nekaltas,sveikatos ir greičiau pasveikt.Bet jei žmonės turėtu ta tiksle informacija kur lankesi susirgusieji,butu kur kas paprasciau kietiems izoliuotis.

  Prieš mėnesį
 • Graudu

  Nuoroda

  Sitaucijos gresmingumo suvokimas - Ligonines direktoriui A. Vasiliauskui Dievulio neduotas. Tai gal savivaldybes gydytoja V. Daugelaviciene, atsakinga uz sveikatos apsauga rajone paprotins savo globotini vasiliuka !?

  Prieš mėnesį
 • Tikrai graudu

  atsakymas į: Graudu Nuoroda

  Jai jokio suvokimo išvis neduota. Tik geras atlyginimas.

  Prieš mėnesį
 • tai

  Nuoroda

  Kavarsko gaisrineje tose paciose lovose guli ir kitu pamainu vyrai..a

  Prieš mėnesį
 • dzho

  Nuoroda

  kaip su duomenu apsauga?

  Prieš mėnesį
 • Vardas

  atsakymas į: dzho Nuoroda

  Tik nereikia knyst proto su ta duomenų apsauga. Niekas čia nieko neviešina. O ir žmogui sergančiam, jei pats ligos neieškojo, bijot nereikia. Visi mes galim tapt aplinkybių aukomis.

  Prieš mėnesį