Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Moteris pas stomotologą. Dantis užšaldytas, gydytojas dirba. Suskambo pacientės
mobilus telefonas. Po penkto skambučio įpykęs gydytojas griebia telefoną:
-Aliooo!!!
-Aliooo!!! (vyriškas balsas).
Gydytojas:
-Tu kas?
-Vyras!!!
Gydytojas:
-Klausyk, vyre, aš tuojau baigsiu, ji išspjaus ir tau perskambins!!!

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Savivaldybėms duotas nurodymas steigti "karščiavimo klinikas", savotiškas buferines zonas, į kurias turėtų atvykti galimai koronavirusu susirgę asmnys. Anykščiuose tokia klinika turėtų būti įsteigta ligoninės patalpose.

"Anykščiuose dėl gyventojų amžiaus struktūros ir sėslumo virusas greitai neplis. O dabar planuojama savanoriškai į ligoninę įsileisti virusą. Per vieną pusę jis neateis, tai per kitą įsileisime... Ligoninę teks uždaryti",- nuogąstavo ligoninės direktorius dr. Audrius Vasilauskas.

 

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, išgirdęs tokį ligoninės vadovo pasvarstymą, supyko. "Tai kur jas steigsi? Valgykloje? Visur jas steigia prie ligoninės. Būtų atskiras įėjimas.. Jis biški kosmonautas. Aiškina, kad neturime kur lovų statyti, nors ne lovos reikia, o kėdės ir stalo. Esmė karščiavimo klinikos yra tokia, kad atvažiuoja žmogus su šeimos daktaro siuntimu, lyg ir įtariamas dėl koronaviruso. Ten yra brigada medikų, kurie jį apžiūri ir, jeigu jam įtariamas koronavirusas - į greitąją ir į Panevėžį. Toks, kaip perskirstymo punktas", - aiškino meras.

S.Obelevičius leido suprasti, kad ligoninės vadovo prieštaravimas "Karščiavimo klinikos" įkūrimui gali jam kainuoti postą. "Bus su juo derybos labai trumpos. Gal ir šiandien", - emocingai kalbėjo meras. Ir pridūrė: "Geriau jokio vadovo, nei toks."

Plačiau - "Anykštoje"

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ir ką?

  Nuoroda

  Meras buvo teisus ir laiku padarė sprendimą.

  Prieš mėnesį
 • Pamela Aiden

  Nuoroda

  Dr Ilekhojie TAI, KAS PADĖJO IŠSAUGOTI MANO SANTYKĮ.TEKSTAS ARBA PRIDĖTI Jį APIE WHATSAPP: +2348147400259

  Aš esu iš JAV, noriu paliudyti apie puikų ir galingą rašytoją, mano vyras paliko mane ir vaikus 2 savaitėms, kai man paskambino, jis nesirinko, kai grįžo namo trečią savaitę. Jis man pasakė, kad nori skyrybų aš buvau toks liūdnas, aš verkiau visą naktį jis vėl paliko aš buvau toks vienišas, kitą dieną aš ieškojau ko nors internete, kai radau burtininkų ratuką, vadinamą dr. Ilekhojie, kurie padėjo daugybei žmonių, turintiems problemų, todėl aš susisiekiau su juo savo problemomis jis man pasakė, kad tai užtruks 24 valandas, o mano vyras grįš pas mane. Aš padariau viską, ką jis liepė man padaryti. Kitą dieną mano vyras grįžo atsiklaupęs ir maldavo, kad atšauktų skyrybas, kuriomis dabar džiaugiamės kartu. susisiekite su juo „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba el. paštu info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com Tinklalapis: https://gethelps.online

  Prieš mėnesį
 • Agathe Travis

  Nuoroda

  KAIP GRĮŽTI SAVO LOVERĄ PO 24 VALANDŲ PAGAL GALINĮ SPELDINIMO RAKTUVĄ, KURIUO PRADĖTAS DR PADMANAS,Šis straipsnis yra liudytojo, su kuriuo sutikau ieškodamas ratuko, liudytojas, kuris galėtų padėti man susigrąžinti buvusį vyrą po pertraukos, ir aš labai džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs vyras grįžta pas mane ir jis šiuo metu yra mano vyras. ir šiuo metu esu vedęs Jude'ą Rotšildą. Jude mano vyras, ir mes taip mylėjome vienas kitą, bet mano tėvai buvo prieš mus, matydami vienas kitą. Turėjome nesusipratimą dėl šeimos ginčo ir išsiskyrėme, bet mano meilė jam nepaliko manęs, nes jis buvo mano pirmoji meilė. todėl susisiekiau su DR PADMAN, kad padėčiau man ją atkurti. Šiandien džiaugiuosi, kad mano buvęs vyras dabar yra su manimi. Ačiū DR PADMANU ir linkiu visiems, kuriems reikia pagalbos, paprašyti pagalbos iš šio rašybos keitiklio ir išspręsti jūsų problemas. Susisiekite su jo el. Pašto adresu info@padmanspell.com arba https://twitter.com/padman_dr. (padmanlovespell@yahoo.com) https://padmanspell.com/index-3.html arba paskambinkite jam per „WhatsApp“ +19492293867

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Va čia ,tai tiesa.

  Prieš mėnesį
 • Labai

  Nuoroda

  Idomu per kiek laiko gaus atsakyma karscio klinikoj esanrtis zmogus,?pasak mero nereikia lovos, tik stalo ir kedes ,tai kaip islaukti neprigulus jei blogai jauciasi,kazi ar noretu matyti artima zmogu taip besikankinanti???? Panasu kad aiskina nesuprasdamas ka ?!

  Prieš mėnesį
 • labai jo

  atsakymas į: Labai Nuoroda

  Panašu, kad direktorius nieko nesupranta.

  Prieš mėnesį
 • Jums

  atsakymas į: Labai Nuoroda

  Kaip ir aiškiai atsakyta kažkuriam komentare pagal simptomus paleis gydytis į namus arba pervež į infekcinę ligoninę. Klinika tai tik toks pavadinimas, jokių lovų nereiks. Bet Jūs tiesiog susiraskite sveikatos ministro įsakymus ir paskaitykite, ten aiškiai surašyta kas turi būti karščiavimo klinikoje, tada nekaltinsit nei vietinės valdžios, nei mero ir be reikalo nekelsit įtampos nei sau nei kitiems. Linkiu sveikatos.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu i ------- tai

  Nuoroda

  Jei sveik.ministras siulo patalpasPSPC tai pasirupinkit valdzios vyrai aparatura ir gyd.,tuo labiau, pacientus pazista seimos gyd.ir med.dokumentai visada salia, jei svarbiau pasalinti direktoriu o ne ieskoti kompromiso, tai jau prastai,idomu ar siandien atleidus direktoriu ryt turesime nauja?jei turesime, tai reiskia viskas buvo suderinta ir laukiama progos ,tai butu dar viena istorija. Direktoriau , Jums sveikatos!!!

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Jeigu reikalingas seimos gyd.siuntimas itariant Korona ,tai kam dar didinti pavoju kitiems?ir vel tures apziures ligonines gydytojas , tikrai nenustatys ar jau Korona,tai tik tuscios kalbos,be isankstines registracijos pacientai nepriimami ir siaip nenori ju priimti ,siuncia i ligonine ,tai kaip tik daryti karscio klinika PSPC,viskas vietoje ir saugiau,taip kad direktorius nebega i krumus
  o galvoja apie zmoniu sauguma,o kad jis nepatinka musu isrinktiesiems valdininkams ,matem nuo pirmu dienu,kaip rajono gyventoja labai noriu,kad ambiciju karas nesibaigtu skaudziai,nelaikas siuo metu kerstauti,kai aplink daug ir Jums brangiu zmoniu,o direktoriui stiprybes,jei kazko nepavyks padaryti visu saugumui,Dievas mato,kad Jus vienas siuo sunkiu metu,tai daugiau negu baisu!

  Prieš mėnesį
 • Komentuojate

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Bet turbūt nelabai aišku ką. Šeimos gydytojas ligonio neapžiūrės bet esant temperatūrai siųs į kliniką, o ten bus atlikti reikalingi tyrimai, rentgeno nuotrauką, paimtas testas dėl viruso ir bus nuspręsta ar leisti gydytis namuose ar siųsti į infekcinę ligoninę. Kaip žinote PSPC, nei rentgeno, nei rentgenologo neturi, nes ji yra pirminio lygio, o ligoninė antrinio. Sveikatos Jums.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau