Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Moteris pas stomotologą. Dantis užšaldytas, gydytojas dirba. Suskambo pacientės
mobilus telefonas. Po penkto skambučio įpykęs gydytojas griebia telefoną:
-Aliooo!!!
-Aliooo!!! (vyriškas balsas).
Gydytojas:
-Tu kas?
-Vyras!!!
Gydytojas:
-Klausyk, vyre, aš tuojau baigsiu, ji išspjaus ir tau perskambins!!!

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Anykščių savivaldybės administracijos puslapyje skelbiama, kad rajone nustatyti jau 4 susirgimo koronavirusu atvejai. Anykščių rajono ekstremalių situacijų operacijų vadovo, rajono vicemero Dainiaus Žiogelio duomenimis, du nauji asmenys, kuriems šiandien diagnozuotas susirgimas koronavirusu, yra pirmojo Anykščių rajone susirgusiojo asmens, Janušavos gyventojo, vaikai.

Abu jie gyvena Anykščių mieste. Vienas iš jų dirba pas ūkininką, kitas, pasak D.Žiogelio, "privačioje įmonėlėje". Susirgusiųjų darbadaviai, pasak vicemero, apie darbuotojų susirgimus yra informuoti.

 

Susirgusiojo Janušavos gyventojo žmonos tyrimų mėginio atsakymo dar nesulaukta. Mėginiai imti ir iš asmenų, kuriems šiandien diagnozuotas koronavirusas, antrųjų pusių. Nustatyta, kad susirgusiųjų sutuoktiniai neserga.  

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Megan Hules

  Nuoroda

  Sveiki, vaikinai, kaip aš greitai gavau mano buvusį vyrą, dr. Ilekhojie meilės rašybos rašyba tikrai suveikė!
  Mano vyras prieš tris mėnesius paliko mane pas kitą moterį ir nuo to laiko mano gyvenimas buvo kupinas skausmo ir širdies plakimo, nes jis buvo mano pirmoji meilė, su kuria praleidau visą gyvenimą. Mano draugas man pasakė, kad jis pamatė keletą burtininkų, vadinamų dr. Ilekhojie, liudijimų, kad jis gali per kelias dienas sugrąžinti meilužį. Aš jį nusijuokiu ir pasakiau, kad manęs nedomina, bet dėl ​​meilės, kurią mano draugė man pačiai surašė, ji pasikonsultavusi su dr. Ilekhojie mano vardu, o mano didžiausia staigmena po 11 valandos, mano vyras pirmą kartą man paskambino po trijų mėnesių, kad manęs trūksta ir kad jam labai gaila dėl visų dalykų, kuriuos jis privertė mane išgyventi. Jis grįžo pas mane ir dabar mes kartu esame laimingi. Aš vis dar negaliu tuo patikėti, nes labai neįtikėtina. Ačiū dr. Ilekhojie, kad sugrąžinote mano meilužį, taip pat ir mano mielam draugui, kuris užtarė mano vardu, bet kuriam, kuriam gali prireikti šios puikios dr. Ilekhojie pagalbos, el. Pašto adresas: (gethelp05@gmail.com) ir „WhatsApp +“. 2348147400259

  Prieš 3 savaičių
 • Agathe Travis

  Nuoroda

  KAIP GRĮŽTI SAVO LOVERĄ PO 24 VALANDŲ PAGAL GALINĮ SPELDINIMO RAKTUVĄ, KURIUO PRADĖTAS DR PADMANAS

  Šis straipsnis yra liudytojo, su kuriuo sutikau ieškodamas ratuko, liudytojas, kuris galėtų padėti man susigrąžinti buvusį vyrą po pertraukos, ir aš labai džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs vyras grįžta pas mane ir jis šiuo metu yra mano vyras. ir šiuo metu esu vedęs Jude'ą Rotšildą. Jude mano vyras, ir mes taip mylėjome vienas kitą, bet mano tėvai buvo prieš mus, matydami vienas kitą. Turėjome nesusipratimą dėl šeimos ginčo ir išsiskyrėme, bet mano meilė jam nepaliko manęs, nes jis buvo mano pirmoji meilė. todėl susisiekiau su DR PADMAN, kad padėčiau man ją atkurti. Šiandien džiaugiuosi, kad mano buvęs vyras dabar yra su manimi. Ačiū DR PADMANU ir linkiu visiems, kuriems reikia pagalbos, paprašyti pagalbos iš šio rašybos keitiklio ir išspręsti jūsų problemas. Susisiekite su jo el. Pašto adresu info@padmanspell.com arba https://twitter.com/padman_dr. (padmanlovespell@yahoo.com) https://padmanspell.com/index-3.html arba paskambinkite jam per „WhatsApp“ +19492293867

  Prieš mėnesį
 • Nesvarbu

  Nuoroda

  Vienas dirbo pas ūkininką Šinkūna kitas kiaulideje

  Prieš mėnesį
 • na taip

  Nuoroda

  Aukstos kulturos zmones ,-jei neturi ka rašyt,tai geriau nieko.

  Prieš mėnesį
 • Išsitepkit

  Nuoroda

  Šūdais niekas neis ir nelips tik musės prie jūsų, jei taip kaukių reikia

  Prieš mėnesį
 • KODEL

  Nuoroda

  Kodel nesiekiama uzkirsti virusui kelia rajone,kodel Ziogelis nemato kas vyksta istaigose,-be respiratoriu dirba,kodel neispejami vadovai,nes darbovietese tas pats kaip vaiku darzeliuose,-viskas gerai kol neatsitiko.Kai atsitinka,-tada Ziogelis ir pats Meras prabyla,-tada jau nebereikia.Manau saugoti reikia zmones kol dar sveiki.

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: KODEL Nuoroda

  Todėl, kad esi durnas. Įstaigose nė vienas neužsikrėtė. Kaip meras su Žiogeliu galėjo apsaugoti, jeigu šeimos nariai užsikrėtė?

  Prieš mėnesį
 • Jakuntaucius

  Nuoroda

  Jei ka,dekites ant galvos gandonus,niekas per ji neylys.

  Prieš mėnesį
 • Visiems

  Nuoroda

  Zmones, bukit suprotingi, zmones sergantys mieste. Atliko savo pareiga kaip nurode istatymai, po karantino ivedimo, stengesi nesilankyti be butinybes parduotuvese, nesiojo apsaugos priemones, nes zmones supranta, kas per velniava cia vyksta,o jus puolate! Gal ten buvo, gal ten, o tie kurie komentuoja, patys gerai jauciates? Neturit jokiu simptomu? O i parduotuve einat? O gal ir jus sergat! Tik simptomu neturite, o kitiems platinat.... Supraskite visi, butu jusu seima, tai nenoretumet skaityt tokiu komentaru. Palaikymo sergantiems!

  Prieš mėnesį
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Supratau pasakė ,net adresus ,o kokiose kontoruose dirbo?????Kodėl nesako niekas ,ar todėl kad bendri interesai?Ar ne Kokioj savivaldybėje sėdi Jono Petro pažįstami.Užteks čia šitų slėpynių ..Uodegų sukimas ir tiek.Juk čia visi viską žino .Ir berots muilo fabriko neturime

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau