Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti

Šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius, siekiant pažaboti koronaviruso plitimą, pirmadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

 Ministro pirmininko teigimu, tai užtikrins policija, esant reikalui ji pasitelks karius, o savivaldybių bus prašoma techniškai apriboti visus nebūtinus įvažiavimus į miestus ir miestelius.

Išimtys bus taikomos tais atvejais, kai bus vykstama dėl artimųjų, giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, taip pat kai vykstama dėl būtinojo darbo atlikimo ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo.

Draudimas negalios tiems, kurie vyks į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto.

„Visi esame pasiilgę atskirai gyvenančių senelių, tėvų, kitų šeimos narių. Tačiau geriausia, ką šiandien galime padaryti dėl jų ir dėl savęs pačių, – nevažiuoti sveikinti ir lankyti jų per Velykas“, – feisbuke parašė S. Skvernelis.

Pasak ministro pirmininko, bus griežtai tikrinami tie asmenys, kurie privalo laikytis saviizoliacijos, prekybos centrai prašomi užtikrinti tinkamą pirkėjų srautų reguliavimą.

S. Skvernelio teigimu, galutinis sprendimas dėl išvardintų priemonių bus priimtas trečiadienio Vyriausybės posėdyje.

Premjeras užsiminė, kad situacijai nepablogėjus, ilgainiui bus galima švelninti karantino režimą, tačiau daugiau detalių kol kas nepateikė.

„Artėjantis savaitgalis yra tikrai kritiškai svarbus. Prašau visų susitelkti ir elgtis labai atsakingai. Jei viskas praeis gerai, gali būti, kad palaipsniui galėsime pradėti pereidinėti prie lengvesnio režimo“, – nurodė ministras pirmininkas.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • dalia

  Nuoroda

  visi turime elgtis atsakingai,jei to nera reikalingi draudimai,savalaikis ,protingas sprendimas

  Prieš mėnesį
 • 000

  Nuoroda

  Pensininkai vaikšto vieni pas kitus, dalis be kaukių, o dalis pensininkiu dar ir geria butuose su neaiškiais gal būt emigrantais, tai kaip tokius sutramdyti..

  Prieš 2 mėnesių
 • Visada

  atsakymas į: 000 Nuoroda

  galima pranešt policijai

  Prieš 2 mėnesių
 • 2

  atsakymas į: Visada Nuoroda

  Tokie beviltiski

  Prieš 2 mėnesių
 • na

  Nuoroda

  labia teisingai padare,nera ko valkiotis ,jei karantinas tai ir niekur ,dar jei ka reikia baudas deti ,bus ramu tada

  Prieš 2 mėnesių
 • Puiku

  Nuoroda

  Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita.

  Prieš 2 mėnesių
 • Prisipuikuosi

  atsakymas į: Puiku Nuoroda

  kai pensijos nebegausi

  Prieš 2 mėnesių
 • Vanda

  Nuoroda

  Teisingas sprendimas.

  Prieš 2 mėnesių
 • X - man

  Nuoroda

  Teisingas sprendimas!

  Prieš 2 mėnesių
 • VIETINIS

  Nuoroda

  CIA TAI PROTINGAI SUGALVOJATE ,KAD NEILEISTI I MIESTA ATVAZUOJANCIU PER VELYKAS IS KITU MIESTU.BENDRAI TAI PATYS TURI SUPRASTI ,KAD NESAUGU.PAVYZDYS JANUSAVA,KAS ATSITYKO PO KETURNEDELIO SAUGOKIM SAVO IR ARTYMUJU SVEIKATA .

  Prieš 2 mėnesių