Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)

Anykščių šv.Mato bažnyčios durys net ir per karantiną kiekvieną dieną yra atviros.Tiesa, tikintieji šiuo laikotarpiu maldos namuose raginami nesilankyti, o melstis namuose. Anykščių parapijos dekanas, klebonas Petras Baniulis pasidžiaugė, kad per karantiną tikintieji elgiasi gan sąmoningai bei pasidalino mintimis, kaip bažnyčios gyvenimas vos per kelias savaites pasikeitė neatpažįstamai.

 Pašventintas verbas paliko šventoriuje

Balandžio 5 dieną, sekmadienį, iki Velykų likus savaitei, buvo švenčiamas Verbų sekmadienis. Anykščių parapijos klebonas, dekanas P.Baniulis pasakojo, kad šia proga bažnyčia tikintiesiems paruošė staigmeną.
„Verbų sekmadienį šv.Mišios Anykščių šv.Mato bažnyčioje vyko praktiškai be žmonių. Nors tikintieji per karantiną ir raginami melstis namuose, bažnyčioje buvo keletas žmonių. Mūsų bažnyčia didelė, todėl jie vieni kitų sėdėjo saugiu atstumu, be to dėvėjo apsaugines veido kaukes“, - pasakojo klebonas, dekanas P.Baniulis.
Po šv.Mišių, pašventintos verbos buvo paliktos Anykščių šv.Mato bažnyčios šventoriuje.
„Žmonės visas jas kažkokiu būdu pasiėmė“, - sakė klebonas, dekanas P.Baniulis.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • pasventino

  Nuoroda

  per tv ir gerai

  Prieš mėnesį
 • Ačiū

  Nuoroda

  labai gražiai pasielgė ir Andrioniškyje. Verbos buvo pašventintos tiesiog miestelyje (lauke)

  Prieš mėnesį
 • Kraštietė

  Nuoroda

  Labai gražus poelgis, palikti šventintas verbas žmonėms!

  Prieš mėnesį