Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)

Nors dažnai galima išgirsti sakant, kad mediniai baldai visada yra madingi bei populiarūs, o medinių baldų gamyba – procesas, kuris visada išliks aktualus, dėmesį verta atkeipti į tai, kad tendencijos keičiasi kasmet. Tad pats metas pasidomėti, kokie medinių baldų gamybos sprendimai bus populiariausi šiais metais. Įdomių idėjų siūlo „of the WOOD“, galite peržiūrėti jų interneto svetainėje.

 Daugiafunkciniai mediniai baldai

Ne paslaptis, kad jau kelerius pastaruosius metus galima išgirsti tokius pasakymus kaip sumani ar išmani visuomene. Ir iš tiesų – juk būtent pastaraisiais metais kaip niekada anksčiau buvo skiriamas ypatingas dėmesys sumaniems arba tiesiog išmaniems sprendimas. Tai reiškia, kad žmonės šiandien nori gyventi ypač patraukliai, išmaniai, patogiai ir t.t. Tad išmaniai visuomenei šiandien siūlomi patys įvairiausi sprendimai įvairiose srityse. Ne išimtis yra ir medinių baldų gamyba. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad viena svarbiausių tendencijų šioje srityje šiais metais yra baldų daugiafunkciškumas. Pavyzdžiui, jei gaminamas medinis stalas, tai jis turi turėtų bent kelis stalčius, kad būtų galima sudėti smulkius daiktus, įrankius, rakandus; jei gaminamas spintelė, tai tokia, kad ją esant poreikiui, būtų galima transformuoti į stalą ir t.t. Ko gero, nereikia ir sakyti, kad išmani visuomenė ypač palankiai vertintų tokius baldus – jie ne tik leistų sutaupyti vietos, bet ir žinoti, kad pavyko sutaupyti pinigų, o taip pat – suprasti, kad būsite pasiruoš patiems įvairiausiems gyvenimo atvejams.

Tvaraus gyvenimo būdo akcentavimas

Kalbant apie 21 amžiaus visuomenę, verta akcentuoti ir tai, kad jai ypač aktualus tapo ir tvarus gyvenimo būdas. Kitais žodžiais tariant, tai – gamtą bei aplinką tausojantis gyvenimo būdas, kuomet pirmenybę teikiama daiktams, kurie vienaip ar kitaip leidžia tausoti aplinką. Belieka tik pridurti, kad būtent tai galioja ir vienai iš šių metų medinių baldų gamybos tendencijų. Jau įvardijome, kad šiais metais bus ypač populiarūs daugiafunkciniai mediniai baldai. Na, o būtent tokie baldau glaudžiai yra susiję ir su tvarumu, kadangi vienas daugiafunkcinis baldas atstoja bent kelis baldus.

Galimybė demonstruoti daiktus

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šiais metais kaip niekada populiarūs bus ir tie mediniai baldai, kurie leis demonstruoti juose esančius daiktus. Kaip žinia, įvairios spintelės, spintos, lentynos, kurios nesuteikia tokios galimybės, t.y., neįmanoma matyti, kokie daiktai slepiasi šiuose balduose, yra ypač vertinami todėl, kad juose esantys objektai neapdulka. Nors atviri mediniai baldai ir neturi šios ypatybės, dėmesį verta atkreipti į kitą detalę Tai – unikalumas dekoratyvumas. Kaip žinia, daiktai, reikmenys ar interjero detalės, kurios bus sudėtos į atvirus medinius baldus, bus puikiai matomos ir kurs unikalius ir tikrai dekoratyvius paveikslus.

Mediniai baldai darbo kambariui

Ne paslaptis, kad vis daugiau ir daugiau žmonių visame pasaulyje nusprendžia dirbti tiesiog iš savo namų. Ir tai yra puiku, kadangi toks pasirinkimas turi labai daug puikių privalumų. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad žmonės, kurie nusprendžia dirbti tiesiog iš savo namų, turi susikurti ir šiam tikslui skirtą aplinką. Belieka tik pridurti, kad būtent tokiu atveju ypač pasitarnauja dar viena šių metų medinių baldų gamybos tendencijų, kuri sako, kad būtent 2020 – aisiais taps ypač populiarūs mediniai baldais, skirti darbo erdvėms, įrengtoms būtent namuose. Teigiama, kad būtent mediniai baldai kurs jaukią, raminančią bei atpalaiduojančią darbo aplinką, kurioje bus malonu bei gera dirbti, ir, kur kas lengviau išvengti streso.

Masyvūs baldai

Ir dar vienas svarbus pastebėjimas – šiais metais rekomenduojama pirmenybę teikti kuo didesniems mediniams baldais. Kodėl? Viskas dėl labai paprastos priežasties – tokiuose balduose bus galima sutalpinti labai daug daiktų bei reikmenų, tad jūsų namuose tiesiog nebus netvarkos. Jie atrodys švarūs, tvarkingi, gaivūs bei erdvūs.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad šiais metais medinių baldų gamyba pasižymės šiomis tendencijomis: bus ypač populiarūs masyvūs, daugiafunkciniai, tvarūs baldai. Tokiu būdu bus kuriamas erdvių, švarių, minimalistinių bei tvarkingų namų įvaizdis; tausojama aplinka. Taip pat didelė dalis jų bus skirta darbo erdvei namuose įrengti.

 

 

 

 

Užsakymo Nr. 361.