Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti

Šiandien, balandžio 6-ąją, Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui, susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje.


Anykščių policijos pareigūnai pastebėjo, kad karantino metu, keliuose ir gatvėse sumažėjus eismo intensyvumui, kai kurie eismo dalyviai pamiršo kaip saugiai elgtis. Ypatingai atsipalaidavę pėstieji ir dviratininkai – į kitą gatvės pusę eina bet kurioje vietoje, net neapsidairę, dviratininkai važinėja šaligatviais nesaugiu greičiu, motorolerių vairuotojai pamiršta šalmus.
Pareigūnai primena, kad ir karantino metu galioja tie patys Kelių eismo taisyklių reikalavimai bei ragina visus eismo dalyvius – pėsčiuosius, dviratininkus, vairuotojus, būnant namuose, dar kartą perskaityti Kelių eismo taisykles, prisiminti jų reikalavimus, kiekvieno eismo dalyvio pareigas.

 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta