Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)

Kovo 30 dieną dėl koronaviruso epidemijos mokyklos pradėjo moikymą nuotoliniu būdu. Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos Jurgitos Banienės, šis procesas Anykščių rajone vyksta pakankamai sklandžiai.

 „Vertinu pakankamai gerai situaciją rajone.Labai džiaugiuosi tuo, kas vyko per tas dvi savaites, kai mokiniai atostogavo. Buvo labai rimtas visų mokyklų ir mokytojų požiūris į pasiruošimą nuotoliniam mokymui. Ėjome tuo keliu, kad mokyklos savarankiškai sprendė, kokias moksleivių mokymo aplinkas internete rinktis. Negalime rinktis kažkurio vieno būdo, nes tai priklauso nuo daugelio dedamųjų dalių – nuo mokyklų turimų techninių galimybių, nuo mokytojų technologinių kompetencijų“, - sakė J.Banienė.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tori

  Nuoroda

  Sunku mokytis taip.6val.prie kompo ir tiek namu darbu uzduoda kad neimanoma.turim prasyt mokytoju kad individualei dar su vaiku pasimokytu o jis 4kl.akys skauda .stresuoja pavarksta nes iki 20val.namu darbus atliekam.kai viskas baiksis tai vaikus po ligonines reikies tampyt ir vel beda su mokslais.reik baikt mokslo metus.

  Prieš mėnesį
 • Ausra Neveckiene

  Nuoroda

  Nuotolinis mokymas nevyksta sklandziai nes Alytaus m. pamokos vyksta 15min nieko nespeja isaiskinti o vaikai lieka vistiek be mokslo zinu nematau prasmes testi mokslo metus

  Prieš mėnesį
 • Mama

  Nuoroda

  Nepasakyčiau kad sklandžiai vyksta viskas. Bet MOKYTOJAI ačiū, ji nuostabi, viską supranta, paaiškina, tačiau tėvams kurie dirba yra labai sunku mokyti vaikus. Taip išeina kad vienas iš Tėvų turi išeiti iš darbo??????

  Prieš mėnesį
 • Mama

  Nuoroda

  Viskas labai gerai,nesudetiga mokytis namuose,viskas paaiškinama.

  Prieš mėnesį
 • Algimantas

  Nuoroda

  Girios Vilkui - painioji mokyklą ir švietimo procesą....

  Prieš mėnesį
 • Mama

  Nuoroda

  Tegul nemeluoja jau atsibodo mokytoja niekaip negali su vaiku bendrauti per mesenezer vaikas didziausiame strese

  Prieš mėnesį
 • Algimantas

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Mama - skambyk mokytojai ;-) ir eik mokytis Messenger bendrauti. Vaiką pamokysi ir pati išmoksi ;-)

  Prieš mėnesį
 • Nepykit

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Tai paskambinkit mokytojai, kur problema. Blogiausiu atveju yra Tamo, telefonas, jei jau vaikas taip stresuoja (o gal mama daugiau).

  Prieš mėnesį
 • kodėl

  Nuoroda

  viskas pas mus kaip seniau - viešai pateikiama informacija apie sklandų darbą, o faktiškai vyksta darbo imitacija. Suprantama tik tiek, kad darbuotojai nori gauti algą... Kokia bus nauda iš tokių "pamokų"?

  Prieš mėnesį
 • Algimantas

  atsakymas į: kodėl Nuoroda

  Kodėl - baik blūdyti ir briedus rašyti apie darbo imitaciją... vaikai pamokose, mokytojai dirba. Ir geriau nerėkite kad naudos iš to nėra...

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau