Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Šeštadienio vakarą Anykščiuose, kitapus baseino „Bangenis“, kilo gaisras, kurio metu sudegė ūkinis pastatas. Nuotraukas iš įvykio vietos atsiuntė „Anykštos“ skaitytojas.

Į "Anykštos" redakciją kreipėsi ne vienas žmogus, pasipiktinęs, jog ugniagesiai gelbėtojai į gaisro vietą vyko labai ilgai. Pasak Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Sauliaus Slavinsko, ugniagesiai gelbėtojai į įvykio vietą nuvyko per 3 minutes nuo skambučio gavimo. "Dažnai tenka išgirsti komentarų apie ugniagesių gelbėtojų darbą - tai jie įvykio vietą vyksta labai ilgai, tai atvyksta nepasiruošę arba iš viso... girti" - komentavo S. Slavinskas.

Vienas ugniagesys gelbėtojas gesindamas gaisrą nudegė ranką. Jam įvykio vietoje buvo suteikta medicininė pagalba.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vygantas

  Nuoroda

  policija visai nepasirode-pagal reglamenta privalejo

  Prieš mėnesį
 • Kuelas

  Nuoroda

  spėja isvaryt?

  Prieš mėnesį
 • Ttt to buu meèe me ke keeee

  Nuoroda

  Nei rysio nei minties pufff

  Prieš mėnesį
 • Kodel

  Nuoroda

  Apie kitą gaisrą 05.16 vakare nerašo ? Juk kažkas degė stipriai kairiajane upės krante

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Visi gudrus komentuot pirmiausia reik tiesa žinot gaisrininkai tikrai sureagavo labai greitai o tas pastatas jau degė atvira liepsa kaip buvo kvieciama pagalba taip kad geriau nekomentuotumėt.Šaunuoliai gaisrininkai tikrai greitai atvykot po iškvietimo sėkmės jums

  Prieš mėnesį
 • as

  Nuoroda

  tvartas sudege bet sikinikas stovi kaip naujas :D ot va cia tai statinys :D

  Prieš mėnesį
 • Anus is spcyjalios

  atsakymas į: as Nuoroda

  medziagos pastatytus, šarvuotu skardu apkaltus gal

  Prieš mėnesį
 • visiap būna

  Nuoroda

  Jei ilgai važiavo gaisrinė, reikia rašyti skundą, atliks tyrima ir bus pateikti atsakymai. Būna atvejų, kad 112 po gauto skambučio delsia su pranešimu. Jei, čia yra toks galimas atvejis, reikia tyrimo. Gal gaisrinė ir atvažiavo per tris minutes, bet gal praėjo pusvalandis po skambučio, kol gaisrinė buvo informuota. Iš pastato. matosi, kad sudegęs. Reikia rašyti, o ne burblenti, kad ilgai važiavo, nes tylint, tai ir pas jus pačius ilgai, galbūt, važiuos.

  Prieš mėnesį
 • Julytė

  atsakymas į: visiap būna Nuoroda

  Mano Petriukui irgi visaip pasitaiko, kartais skubėdamas iš pirmo kart nepataiko... Taigi aš dėl to nesipiktinu ir neskambinu liežuvį pasidėjus an peties į laikraščio redakciją.

  Prieš mėnesį
 • Ne juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone tokius " pilietiškus vertintojus", žinančius kitų žmonių, pasiaukojančių sveikata ir gyvybe darbą reikėtų paviešinti žiniasklaidos atstovams ir pasiūlyti jiems patiems nors kartą savanoriškai atlikti tokį ar panašų darbą kurį atlieka ugnegiasiai gelbėtojai, gydytojai ir kiti medicinos darbuotojai, gelbstintys sveikatą ir gyvybę visokiems užsišvetusiems ir apsivalgiusiems visų sričių " verintojams" .
  Manytina, kad nėra etiška anoniminių skundų pagrindu viešinti žiniasklaidoje atsiliepimus ir versti teisintis už tai kas nepagrįsta. Beje, piliečiai tuti prisiminti savo pareigą laikytis priešgaisrinių taisyklių ir reikalvimų tiek gyvenamuosiuose namuose tiek ūkio paskities objektuose ir turėti pirmines gaisro gesinimo priemones kiekviename pastate.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau