Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Šalies valdžia nusprendė skirti papildomas 200 Eur dydžio  išmokas visiems senatvės pensijų gavėjams. Šios išmokos pensininkai greičiausiai sulauks rugpjūtį.
"Anykšta" pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią apie tokią valdžios "dovaną", domėjosi, kokioms reikmėms pesnininkai žada panaudoti šiuos pinigus.

 Ona REPEČKIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, konservatorė:

- Pinigai visada gerai, bet labai keistas padalinimas. Kodėl? Arba kitas klausimas - už ką? Už artėjančius rinkimus?Aš galvoju, kad šios išmokos pensininkams susiję su artėjančiais Seimo rinkimais.
Kai pensijos tokios "didelės", tai kur dabar reiks padėti tokius pinigus? Tikrai reikia apie tai galvoti.
Tos išmokos pensininkams iš skolintų vasltybės pinigų, kuriuos kažkada teks atiduoti jums, dirbantiesiems. Tikrai verta pagalvoti, kodėl tie pinigai dalinami, kodėl valdantieji tokie geri.
Reikėjo tuos pinigus geriau skirti tiems, kurie darbo neturi, tiems, kurie augina vaikus, kurie dėl karantino negalėjo dirbti ir užsidirbti. Reikia galvoti apie tai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ŽIŪRĖKIT PRIEKIN

  Nuoroda

  nors vieną žingsnį.Dabar bus nauja Verygos reforma,kad į ligoninę pakliuvęs pensininkas gautų ukolą ir valstybei palengvės,nes jų vis mažės ir nebeliks,visgi tai visi rizikos grupės dalyviai.Pinigų dykai niekas niekam nedalina,o 200eu ,kad nukreiptų dėmesį nuo problemos.

  Prieš savaitę
 • 123

  Nuoroda

  Baisesnio žmogaus, kaip konservatorius Europoje nėra... Ypač po sąjūdžio veleva..

  Prieš savaitę
 • Aha

  Nuoroda

  Po Vasiliausko išvarymo istorijos balsuosiu už Tubį

  Prieš savaitę
 • senjorė

  Nuoroda

  niekada nebalsavau nei už valstiečius, nei už konservatorius.
  Ačiū Nefui už katilines, už kurias mokėsim dar kelis dešimtmečius

  Prieš savaitę
 • atsak123

  Nuoroda

  jau geriau prastas konservatorius nei geras komunistas

  Prieš savaitę
 • Nepatenkintiems būsima išmoka

  Nuoroda

  Yra toks posakis:geriau žvirblis rankoj,nei balandis danguj.Tad kas nenorės ar kam tie žadėti 200eur.tik "menka smulkmė"-lai aukoja vargstantiems,vienišoms motinoms ir panašios soc,padėties žmonėms.Bet viešai nesipiktinkit ar kitaip nereikškit savo nepasitenkinimo tais,kurie didina pensijas,kurie net ir tais 200eur.nutarė paremti.Geriau tiek,negu nieko(išskyrus tuščiažodžiavimą...)Tad yra laiko pamąstyti ir dėl rinkimų,nes gražių pažadų jau labai daug girdėta,bet nieko nedaryta...

  Prieš savaitę
 • Igoris

  Nuoroda

  Nebūtų pensininkų bankroto tu visos vaistinės veną ranka duoda dviem atima

  Prieš savaitę
 • Laimės..

  Nuoroda

  Zigmo Vaišvilos komanda!

  Prieš savaitę
 • idomu

  Nuoroda

  idomu kiek pensijos gauni onute, jei gali parasyk,o jei perdaug pasidalink su vargstanciais pensininkais kurie ir 300 negauna budami vienisi senoliai, o moketi uz viska reikia

  Prieš savaitę
 • Romas

  Nuoroda

  Tai kam nereikia tu 200e turėtu būti galimybe atsisakyti!

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau