Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Atnaujintos medžioklės taisyklės susilaukė audringų diskusijų ir vertinimų. Ypač plačiai buvo aptarinėjama medžioklė su lankais. Gamtosaugininkai teigia,kad kai kurie naujų taisyklių punktai net prasilenkia su medžioklės etika.
Kaip manote, ar reikia įteisinti seniau Lietuvoje uždraustus medžiojimo būdus? Ar, tvirtinant medžioklės taisykles, turi būti tariamasi su visuomene? Kaip vertinate  medžioklės ir medžiotojų kultūrą, tradiciijas Lietuvoje?
Jūsų komentarus paskelbsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tikrai

  Nuoroda

  priviso daug palaidų šunų. Medžiotojai galėtų juos užmigdyti ir išvežti į gyvūnų globos namus. Būtų humaniška. Tokiai medžioklei be kraujo ir mirčių pritariu. O palaidų šunų šeimininkus smerkiu. O seniūnus ir seniūnaičius kviečiu būti reiklesniais ir bausti tuos, kas nesusitvbarko su savo augintiniais.

  Prieš savaitę
 • Tikinčioji

  Nuoroda

  Pritariu visiems, kurie sako, kad kunigams ne vieta medžioklėje su šautuvu. Kunigo vieta bažnyčioje prie altoriaus, o ne kruvinose žvėrių skerdynėse. Kaip iš tokių rankų, susitepusių niekuo nekaltų gyvūnų krauju, galima Dievo kūną priimti? Ir iš viso medžiokles reikia uždrausti, nebent kokį pasiutusį ar grėsmę žmonėms keliantį žvėrį reiktų sumedžioti.

  Prieš savaitę
 • Verčiau

  Nuoroda

  medžiotojai pasitarnautų visuomei.Labai jau priviso kaimuose valkataujančių, šeimininkų neprižiūrimų palaidų šunų. Jau praeiti kaimo gatve neaplotas, neapkandžiotas nebegali, paštininkai tik dujomis atsigina. Gal mdžiotojai galėtų specialiais nepavojingais šoviniais tokius šunis užmigdyti ir juos nugabenti saugiai į gyvūnų globos namus? O iš apsileidėlių šeimininkų būtų galima Medžiotojų klubams išsireikalauti pinigų. Tai bent būtų geras ir naudingas darbas atliktas.

  Prieš savaitę
 • Analitikas

  Nuoroda

  Visko unt svieto pastaiko ale kai viceministre (buvusi) medžiotoja facebukina nusautus paukščius iš raudonos knygos nu tai kaip sakoma ,,bespridielas''

  Prieš savaitę
 • Faktų nėra

  atsakymas į: Analitikas Nuoroda

  Ten buvo visos toje medžioklėje sumedžiotos antys. Nėra nei mažiausių faktų, kad būtent saugomas sumedžiojo viceministrė.

  Prieš savaitę
 • Nefaktas

  atsakymas į: Faktų nėra Nuoroda

  Bet medžiotojai angelėliai sumedžiojo paukščius iš raudonosios knygos!

  Prieš savaitę
 • Patarimas

  Nuoroda

  Pradėkite Dėmesį skirt Žmogui o toliau šernui !

  Prieš savaitę
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Medžioklė nuo seno - tai mūsų kultūros dalis. Keičiasi laikai, keičiasi ir jos forma ir tradicijos.
  Ji griežtai yra reguliuojama, todėl nemanau, kad keli pakeitimai kažką labai pakeis. Juk dauguma žmonių tingi patys augintis ar medžioti susimokėjus, mieliau perka parduotuvėj jau “nužudytą”, nes taip patogiau.

  Prieš savaitę
 • Nepateisinu

  Nuoroda

  kunigų-medžiotojų. Neįsivaizduoju, kaip su sutana , kryžiumi ir kitais šventais atributais galima eiti į medžioklę. Galk tokie kunigai kai kada ateis su šautuvais ir bažnyčion. Kas netinka, tai jau netinka. Sarmata.

  Prieš savaitę
 • Leonas Alesionka

  atsakymas į: Nepateisinu Nuoroda

  O aš pateisinu ir sveikinu kunigus, kuie yra medžiotojai. Pažįstu ne vieną ir ne tik Anykščių rajone kunigaujančius. Kaip LR Medžioklės įstatymo vienas iš autorių, pristačiusių šį įstatymą LR Seime, gerbiu kunigus, atnešančius į medžioklę senovines tradicijas, puoselėjančius medžioklinę kultūrą.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau