Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

"Anykšta" Kavarsko seniūnijos seniūnei Šarūnei Kalibataitei uždavė klausimą, kokios šiuo metu yra didžiausios spręstinos seniūnijos problemos.


"Jeigu jūs dirbtumėte seniūnu suprastumėte, kad kiekvieną dieną tų problemų yra ir jų sprendimas vyksta kiekvieną dieną.Jų yra įvairių ir visokių", - sakė Š.Kalibataitė.
Pasiteiravus, kokią paskutinę gyventojų problemą sprendė, seniūnė Š.Kalibataitė sakė: "Pavyzdžiiui, dabar greideriuojame kelius."

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • liunncyperis

  Nuoroda

  zmomes jai valdzioj bus anykcious slizys bus blogai.vagia is vairuotoju pinigus.vagis..vagis.

  Prieš 3 savaičių
 • Ar kas pasikeitė

  Nuoroda

  Tai įdomiausia dabar, ar pasikeitė nors kas nors Kavarske, kai pradėjo seniūne dirbt ši moteris. Gana tų komentarų (tuščia naudos vis tiek), norisi sužinoti, kas pasikeitė. Ar dar čia bus tas straipsnis Anykstoj?

  Prieš mėnesį
 • cha cha - yra ką

  Nuoroda

  Aišku, ryškiai prašovė Kalibataitė su atsakymu apie paskutinės gyventojų problemos sprendimą (arba „Anykšta“ specialiai padarė intrigą), bet tiek komentarų kaži, ar buvo po bet kokio kito straipsnio apie kitą kokį seniūną. Tai tik dar kartą patvirtina faktą, kad problemų yra (ir daug, ir jų būta nuo anksčiau), mažai bendraujama ir bendradarbiaujama, mažai judinamos (ar visai nejudinamos) tam tikros sritys. Taip, šaltinio kryžius šiandien – apverktinas dėl numestų sudžiūvusių šakų apačioje, o kiek aukščiau užkištų dirbtinių gėlių (o juk būten dabar čia plūsta būriai turistų!). Taip, Kavarsko bendruomenė – bėdų bėda daugybę metų... Bet ne visą kaltę gi seniūnei reikia suversti. Aišku, tie visada ilgi nagai tai rėžia akį. Nes kaip tam anekdote „Ką jūs darot, kad jūsų tokios išpuoselėtos rankos? Nieko.“ :-) :-) Jaunutė dar, gal dar įsivažiuos. Mat čia reikia ne tik vaidinti gražią seniūnę, bet ir padirbėti. Tiesiog eiti iš patogaus kabineto ir padirbėti Kavarsko labui. Užsidarius kabinete ne viskas matosi taip, kaip reikia matyti.

  Prieš mėnesį
 • Kavarskietė

  Nuoroda

  Čia ne seniūnė kalta bet tas ūkvedys toks tu pas kad trūksta žodžių centre prie turgelio keturi vyrai nukabineja skelbimus dvi dienas net pyktis ima matant du su trimeriais centre pakraščius pjauna nors žolės nėra kur žolė iki kelių tai nemato pergalės ir raudonikio gatvių sankirtoje sportininkų gatvė irgi nešenaujama ne karto savanorių gatve o kiek tokių dar vietų yra.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  atsakymas į: Kavarskietė Nuoroda

  Pasalpinio tu nepriversi dirbt ,aš tik nesu matęs kad pats ūkvedys pjautų ..Ikuriat porą darbo vietų kad ir už min ir bus tvaeka,o čia parodija su tais atodirbimais ir tikėtis kad čia pjaus diena nakty už pašalpą.

  Prieš mėnesį
 • Alma

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Labai norėčiau,kad kapinęse butu šienaujama kur didesni tarpai.Pravažiuojant pro kitas kapines matau,kad visi takai nušienauti,gal seniūnė galėtu pasirūpinti

  Prieš mėnesį
 • Kavarskietė

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Taip sunku priversti dirbti bet galima juk viena žmogų pastatyti dirbti prie skelbimų lentos o kitus galima pasiųsti kažką kitą dirbti o gal jau visur blizga net graudu visur žiūrėti kaip apleistas miestelis.

  Prieš mėnesį
 • Kaimynas

  Nuoroda

  Mane jaudina du klausimai. Pirmas, apleista buvusi pradine mokykla. Na ar negalima priversti savininku aptvarkyti ja? Bent apsienautu ir langus sudetu. Uz nepriziurima turta savivaldybe gali smarkiai pakelt turto mokescius. Na galima gi butu su jais susitart.
  Antra, kiekvienas savo zmones saugantis miestelis turi bent "gulincius policininkus" kurie pristabdo automobiliu greiti. Leidziantis nuo Anyksciu puses, yra katastrofiska padetis. Visi lekia kaip akis isdege, net furos. Iki nelaimes vienas zingsnis.

  Prieš mėnesį
 • Tik primenu

  atsakymas į: Kaimynas Nuoroda

  Kai rajonui protą kniso Molėtų teismo lankytojas, tai jo sąrašą puošė ponas Gansiniauskas. Tuo metu buvo toks pats mokyklos stovis ir toks pats kalniukas...

  Prieš mėnesį
 • visiems

  Nuoroda

  pasiulykite laiką ir susirinkime kur nors, pasikvieskime seniūnę ir išdrįskime pasakyti argumentuotai savo pasiulymus, tik be " ožių, pid...", jeigu nedrįstate ateiti į seniūniją, siūlykite iš pakampio, bet nors kiek takto ir kultūros, gerbkime jei ne kitus, tai save, būkite vertais pagarbos patys, kad galėtume ko nors reikalauti iš kitų. Šaukti ir burnoti galime visi, o kalbėti kultūringai gali ne visi, o gaila...

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau