Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Anykščiuose, Okuličiūtės dvarelyje, duris atvėrė jaunojo virtuvės šefo Roko Galvono desertinė „Sugar & Grill“. Įmonės vadovo teigimu, tai – jau „penktas nuolatos veikiantis taškas“.


Paminėti kavinės atidarymo susirinko netoli dviejų dešimčių svečių – daugiausia Anykščių rajono savivaldybės atstovai. Skambėjo gyvai atliekamos dainos, stalą terasoje dengė vaišės: nesaldūs užkandžiai, prancūziški saldėsiai „macarons“, firminis tortas.
Anykščių rajono vicemeras Dainius Žiogelis naujo verslo savininkui tarė sveikinimo žodžius: „Malonu matyti jauną žmogų, apsiėmusį projektais. Tikrai džiugu, kad pats čia atėjai.“
R. Galvonas džiaugėsi kavinei parinkta aplinka: „Labai tikiu šita vieta.“ „Anykštos“ laikraščiui jaunuolis komentavo plačiau: „Ši vieta iš tikrųjų yra labai išskirtinė. Anykščiuose geresnės vietos kavinei, maitinimo įstaigai tikrai nėra.“
Paklaustas, ką nauja pasiūlys klientui šiame taške, R. Galvonas išdėstė: „Pagrindas, mūsų arkliukas bus desertai. Taip pat turėsime ir karštų patiekalų, ir užkandžių. Planuojame kažkokius mini muzikinius vakariukus.“
„Roko virtuvė“ tinklo vadovas neslėpė, kad po kavinės įkurtuvių Istorijų dvarelyje „lūkesčiai elementarūs: kad būtų mūsų svečių ir kuo daugiau“. Pasak R. Galvono, įrengti desertinę truko neilgai: „Apie mėnesiuką dirbome“.
Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Veneta Veršulytė, apsilankiusi atidarymo renginyje, gyrė desertinę: „Labai jauki ir graži aplinka, skatinanti sugrįžti.“ Apie vaišes viešnia irgi atsiliepė teigiamai: „Tikrai skanu, išskirtinio grožio desertai.“
„Anykštai“ paprašius įvertinti aplinką, V. Veršulytė atsakė: „Vieta, manau, bus patraukli turistams, miesto svečiams. Jeigu bus muzikinės programos, pritrauks ne tik atvykstančių, bet ir vietinių gyventojų dėmesį.“
Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

 

Julija Abuašvili

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Apie Skiemonių karčiamą

  Nuoroda

  Prieš pasirenkant kavinę patarima pasinaudoti Google informacija. Reikia spausti apžvalga. Ten nėra anoniminių komentarų, ten visi apžvalgininkai yra realūs ir atsako už savo žodžius.
  Labai nusivyleme.:-( Vaziavome specialiai tam, kad paragauti skanaus lietuvisko maisto...ir.. Meniu pasikeites, kainos paaugo +0,5-1 eur, virtinuku nera, aptarnavimas tragiskas. Saltibarsiu laukeme 20 min., kito maisto net nesurizikavome uzsakyti. Tikrai nereikejo specialiai is Vilniaus vaziuoti, geriau kitur... maistas standartinis. Aplinka grazi, is isores karcma atrodo graziai, yra vaikams aikstele.

  Vietinis Gidas Janet

  Prieš 2 mėnesių
 • Buvau kelis sykius

  atsakymas į: Apie Skiemonių karčiamą Nuoroda

  Tradiciškai pavalgiau cepelinų. Asortimentas siauras, net gal ir gerai. Bet jei pakėlė kainas, reiškia suveikė gobšumas. Tada ten manęs ir mano draugų nebebus kainas turiu kažkaip nusifotkines pagal kaimą buvo ant ribos. Sostinėje už tiek valgau.

  Prieš mėnesį
 • Rimi

  Nuoroda

  Pakavokit juoda balvona nuo durų ,vaikai bijosi .

  Prieš 2 mėnesių
 • Jus čia rimtai?

  Nuoroda

  Dvarelio veiklos orientuotos į vaikus ir šeimas, o čia alkoholis!!! Wow. Tikiuosi vaikiškas meniu bus platesnis nei alkoholinių gėrimų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Red.

  Nuoroda

  Juozo vardu rašo ančiukas iš ministerijos

  Prieš 2 mėnesių
 • Julytė

  Nuoroda

  Mano draugė Marytė sako, kad jau šiandien pvadinimas bus ir lietuviškas- "Saldus ir karštas"

  Prieš 2 mėnesių
 • Literatūriniai Anykščiai ?

  Nuoroda

  Nebejuokinkit svieto ,net pavadinimus nesugebat lietuviškai sugalvot .! Geda tiems kas tvirtina pavadinimus,Gal išsitrinkit galvas ,,vaizduojantys valdžios vyrus- moteris ir tai vadinames literatūriniai Anykščiai ? Nusirito,,visai .Sos ! ,gelbekit mus ,Grb,Tubi ir Leonai !

  Prieš 2 mėnesių
 • pyzd..c tavo gelbėtojams,

  atsakymas į: Literatūriniai Anykščiai ? Nuoroda

  nebesugrįž jau jie, rauduli, basta...

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva visas kavinės apstatymas ir pavadinimas tai pigus svečių vyliojimas ir artimų rytinių kaimynų, kuriems atvykus iš draugiško Klecko misto gebiamas mūsų rajono antrasis vadovas pristatys vakarietišką kultūrą. Taigi atvykusiems iš tų kaimyninių rytų šalių bus malonu pasijusti didžiais Europos šalyje, kad ir prieš statulėlę, bet juodaodžio "aptarnaujamiems" nuo pat įėjimo durų. Rajono turizmo vystytojai su turizmo komisijos pirmininku dabartiniame priešakyje neveltui ekskursavo į draugiškus miestus ir neveltui su miestų vadovais užstalėse karštai dirbo strateginius klausimus spresdami. Turime sulaukti atvežamų pinigų ne tik į SPA bet ir į kitus, su miesto biudžetu susijusius objektus iš neišsemiamų rytų kaimyninių šalių aruodų.

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau