Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Antrajį šių metų ketvirtį Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus vidutinis mėnesinis darbo užmokestis siekė 4 tūkst.313 Eur, mero pavaduotojo Dainiaus Žiogelio - 3 tūkst.330 Eur. neatskaičius mokesčių, skelbiama Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje.


Mero patarėjų vidutinis mėnesnis atlyginimas siekia 1 tūkst.725 Eur.
Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės vidutinis mėnesnis atlyginimas yra 2 tūkst.973 Eur, jos pavaduotojos Venetos Veršulytės - 2 tūkst.566 Eur.
Skyrių vedėjų vidutinis mėnesinis darbo užmokestis yra 2 tūkst.286 Eur, jų pavaduotojų - 1 tūkst.719 Eur.
Savivaldybės specialistų vidutinis mėnesinis darbo užmokestis yra nuo 1 tūkst.482 iki 1 tūkst.563 Eur.
Seniūnų vidutinis mėnesinis darbo užmokestis siekia 1 tūkst.747 Eur, jų pavaduotojų - 1 tūkst.447 Eur.
Seniūnijų specialistų bei socialinio darbo organizatorių vidutinis mėnesinis darbo užmokestis yra nuo 1 tūkst.263 Eur iki 1 tūkst.352 Eur.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Šlykštu

  Nuoroda

  Esat tautos rakštis ,imantis tokius atlyginimus ,kai dirbantis( sąžiningai) žmogus gauna 600-700 € men. Esat gėda .

  Prieš mėnesį
 • Valdas M.

  Nuoroda

  Pagal uzimamas pareigas viskas labai normalu.

  Prieš mėnesį
 • Sss

  Nuoroda

  Apie sita savivaldybe slykstu ir kalbet,begalviu tabunai,is zmoniu pinigeliu algos,dykaduoniai.

  Prieš mėnesį
 • jeigu

  Nuoroda

  butu mano valia tai tokiems valdininkams atlyginimai per pus butu sumazinti-o dabartines skelbiamas verta moketi,kurie dirba fizini sunku darba;sluoja gatves,sienauja seniuniju centruose pakeles,zaidimu aiksteles,sodina geles.Taip ir norisi paklausti,kada baigsime ne savo pinigus moketi uz nieka-nes pinigai reikia uzsidirbti,o ne pasiimti.Kaip bemyletume dabartine valdzia-bet labiausia pasigendame buvusios valdzios,stiprios rankos ir sugebejimo valdyti mus anyksciu nusivylusius viskuo gyventojus.Labai noretume tiketi taip ilgai testis negali ir prie vadovo vairo turi sugrizti tokie zmones kaip A.Gervinskas,K.Tubis.

  Prieš mėnesį
 • Alfrydai, baik

  atsakymas į: jeigu Nuoroda

  Nrbegrįš tikrai, tai blogiausias sapnas Anykščiams.

  Prieš mėnesį
 • O kaip norėčiau aš

  Nuoroda

  Labai neproporcinga ma,žai gaunančių atžvilgiu

  Prieš mėnesį
 • mano nuomone

  Nuoroda

  jie to neverti nes neatlieka darbo zmonems ,tai partiniai mazumos isrinkti,reikia keisti rinkimu tvarka ,nes dabar matom kokie vadovaiir buve ir esantis niekam tikekiek jie pridare nesamoniu ir jokios atsakomybes

  Prieš mėnesį
 • Faktas kaip blynas !

  Nuoroda

  Europos Sąjungoje skurdo riba laikoma 800 eurų pajamos 1 asmeniui į rankas.

  Prieš mėnesį
 • Įdomu...

  Nuoroda

  O kokią vidutinę algą su visais priedais litais gavo merai Leonas Alesionka, Saulius Nefas, Darius Gudelis? Eurais perskaičiuoti aš sugebėsiu ir pats...

  Prieš mėnesį
 • O kodėl atlyginimus slepia Biliūno gimnazija

  Nuoroda

  Negana to, kad gimnazija jau metus slepia atlyginimus interneto svetainėje, jau prieš metus pavaduotojų algis vidurkis buvo beveik 2000, mokytojo vidurkis virš tūkstančio, čia dar ne už pilną etatą. Na, žinoma, direktorė net neskelbiama, tipo neprivalo. Tai kokie skaičiai šiemet..???
  Tai nestebina meto su vicemero ar direktorės alga, juk mastai darbo tai nesulyginami su mokytojų ir jų vadovų kariuomene mokykloje. Čia pamąstymui.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau