Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Per Anykščių miesto šventę aktyviai dirbo keli iš būsimų kandidatų į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje. Vilniaus gatvėje viena priešais kitą įsikūrusios socialdemokratų ir "valstiečių" būstinės, šalia būstinių ir bazavosi savotiški partijų štabai. Socdemai pasistatė raudoną palapinę, o "valstiečiai" prie gatvės susistatė sėdmaišius. 'Valstiečiai" svečius kvietė užsukti ir į būstinės vidų. Socdemai sulaukė garbios viešnios, su  šia partija į Seimą kandidatuojančios dviratininkės Simonos Krupeckaitės. 

 Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai šalia kultūros centro pastatė Ingridos Šimonytės atvaizdu papuoštą autobusą. Anykščiuose šeštadienį lankėsi konservatoriai Seimo nariai Žygimantas Pavilonis, Laurynas Kasčiūnas, Edmundas Pupinis. Ir konservatoriai, ir "valstiečiai" kvietė anykštėnus pildyti anketas, neva bandydami išsiaiškinti, kokie mūsų krašto žmonių lūkesčiai.   

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tik

  Nuoroda

  už valstiečius.Daug ištaisė ankstesnių valdžių padarytų klaidų, grąžina pensijas ir jas padidino,padidino neapmokestinamąjį pajamų dydį, vaikams pinigus.Sodrą pertvarkė ko kiti nedrįso ir dar daugybę gerų darbų. O Tomas šaunuolis, aktyvistas jis Anykščiams daug gero padarys. Nepamirš mūsų. Tad rinksim jį, štai taip.

  Prieš mėnesį
 • Fui

  Nuoroda

  Šlykstu buvo žiūrėt, kaip lakstė žmonėms iš paskos su segtuvais, nuolat kažką užsirašinėdami...

  Prieš mėnesį
 • Zigmas

  Nuoroda

  Koncervatoriai ,nekenčiamiausi tautos vien dėl to ,kad kplanzbergiai .

  Prieš mėnesį
 • Užjaučiu,padėt negaliu

  atsakymas į: Zigmas Nuoroda

  Taip,konservatorių nemėgsta tie,kuriuos meilikaudami ne kartą apgavo tiek raudonieji "demokratai",tiek "žalieji" valstiečiai.Deja,apgautieji to nesupranta.

  Prieš mėnesį
 • *********

  atsakymas į: Užjaučiu,padėt negaliu Nuoroda

  nebe nusišnekėk,jau nebenuplausi konservatų purvo,kad ir kaip beplautum.

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  Nuoroda

  Įdimu ar partijos išsipirko iš savivaldybės dėl savo kandidatų prekybos reklamos ir reikilamavimo taip kaip amatininkai ar kiti mūgės dalyviai? Ar čia taikomos privilėgijos???

  Prieš mėnesį
 • Nu

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Jie niekada nemoka ,kumety ??

  Prieš mėnesį
 • Oho

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Bene pats tūlų kurie nemoka esi klapčiūkas ir mielas berniukas beesąs

  Prieš mėnesį
 • Tik už Tėvynės sąjungą

  Nuoroda

  Jokių valstiečių jokių Uspaschių jokių Dagių!!!

  Prieš mėnesį
 • *********

  atsakymas į: Tik už Tėvynės sąjungą Nuoroda

  kad ir kaip norėtum konservatų prie lovio jau nebebus

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau