Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Rugpjūčio 30 dieną, sekmadienį, apie 17.00 val. Troškūnuose rastas vyro (g. 2000 m.) kūnas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Benas

  Nuoroda

  Gaila jauno zmogaus. Nors ir nepazystu,bet uzuojauta artimiesiems. O tiems kas komentuoja- bukite zmonemis, nebukite antzmogiais...

  Prieš 2 savaičių
 • Mano gili uzuojauta

  Nuoroda

  Šeimai. Jums stiprybės! Tokia buvo Dievo valia!

  Prieš 2 savaičių
 • Kiek triukšmo dėl nieko

  Nuoroda

  Tai kas trukdė iš karto parašyti, kad rastas pasikoręs vaikinas? Taip, tragedija. Jaunas žmogus. Taip, kiltų klausimų kodėl, kas prie savižudybės privedė, ką pražiūrėjo šeima ir visuomenė. Ir bjaurių komentarų nereikėtų. Ir viešų spėliojimų nebūtų buvę. Iš kiekvienos savižudybės yra ką pasimokyti gyviesiems.

  Prieš 2 savaičių
 • ...

  Nuoroda

  Geras, paslaugus, mylintis žmogus buvo, kokių dabar reta... Visiems sunku patikėti kas atsitiko. Žmones rašydami tokius bjaurius komentarus turbūt nėra susidurę su tokia netektim. Ilsėkis ramybėj, visiems tavęs truks...

  Prieš 2 savaičių
 • xxx

  atsakymas į: ... Nuoroda

  Jis tavęs nebegirdi.

  Prieš 2 savaičių
 • Kaiminas

  Nuoroda

  Eina sau negaliu patikėti kokie žmonės bjaurybes.Kad tik įžeisti artima įskaudinti.Kam komentuoti nieko nežinodami.Turekite sąžinės besirdziai jūs pagalvokite apie save ar savo artimuosius taip sakydami????Stiprybės jo šeimai ir Nuoširdi užuojauta ????Ilsėkis ramybėje geras žmoguti????????????????

  Prieš 2 savaičių
 • ...

  Nuoroda

  Žmonės kas su jumis negerai..Nejaugi jūs norėtumet, kad jeigu iš jūsų artimųjų kažkam atsitiktu nelaimė, skelbtų vardą ir pavardę, ir visą info Anykštoje. Visi artimiausi žino kas nutiko, tiek ir pakanka, o tie, kurie nieko nežino, tai vadinasi nėra artimieji ir ne jų reikalas. Šeimą ištiko didžiulė netektis, toks jaunas žmogus mirė, kaip visiems skaudu, o jums tik pasicekavint ir papliotkint su "kaimynka". DIDŽIULĖ UŽUOJAUTA VISIEMS ARTIMIESIEMS.

  Prieš 2 savaičių
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Jei jau rašoma apie žmogaus mirtį, tai informacija turi būti išsami. Kitaip kam iš vis informuoti?

  Prieš 2 savaičių
 • an

  Nuoroda

  tai kam rasyti toki straipsni, jei net pavarde sunku parasyti? gal ir po rinkimu, parasykit, kad isrinktas naujas seimo narys, o koks tai nejau svarbu?

  Prieš 2 savaičių
 • Hgg

  Nuoroda

  Jus supistos davatkos koks jusu reikalas kas toks ir kaip? Asilu banda ar nezinot kad be artimuju sutikimo negali but skelbiama jokia asmenine informacija apie mirusi ar suzalota asmeni...

  Prieš 2 savaičių
Įkelti daugiau