Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Patarimas vyramas: jei pasiekę 55 metų amžių, pakeistite lytį, į pensiją išeiti galėsite anksčiau.

Komentaras

Nėra ko čia stebėtis:„Technologijų amžius - per atstumą net pastoti galima"

Skaityti komentarus (2)

Net nacių okupuotoje teritorijoje Timūras ir jo būrys tęsė veiklą. Balandžio 22-osios, Lenino gimtadienio rytą, seni komunistai ant savo durų rado po išpaišytą raudoną žvaigždę!

Sklindant žinioms apie praėjusio savaitgalio masines šunų gelbėjimo akcijas, pirmiausia pagalvojau apie Timūrą. Reinkarnavosi!

 

Po visą Lietuvą lakstė būriai jaunuolių, kiekvienas vedinas vietinio timūro. Lyg būtų surengtas supertimūro konkursas - surask ir pažymėk patį baisiausią Lietuvos šunyną. Įdealiausiu atveju derėjo vaduoti nelaisvėje įkalintus šunis. Teeina jie į Lietuvą, tesidžiaugia laisve, grynu oru ir nevaržomais santykiais.

Keturiolika metų gyvenu pas tas pačias kates. Jeigu noriu sėsti prie televizoriaus, bet mano vietą yra užėmusi Stefa, nešuosi kitą fotelį. O jeigu visi trys foteliai užimti, greičiau eisiu prie kito televizoriaus nei drumsiu kačių ramybę. Mano fermos išlaikymas kainuoja, padėk Dieve. Sumos neįvardysiu - nenervinsiu pensininkų...

Katės išmoko pasitikti grįžusį. Trinktelėjus mašinos durelėms, visos būna susirinkusios. Pirmasis darbas grįžus namo - pasisveikinti su gyvūnais - katės stojasi ant dviejų kojų ir galvomis brūkšteli per joms tinkamame aukštyje paruoštą delną. Pasisveikinimą visos kartoja po tris kartus. Tada visos pirma manęs keliauja namų linkui. Suprask - pasisveikinom, dabar eik maitint...

Mano santykiai su katėmis lyg ir neblogi. Tačiau nesu garantuotas, jog kas nors ,,Facebook“-e neišplatins informacijos apie nelegalią kačių fermą šlovingame Kušlių kaime.

Matau vaizdinį, kaip, pasipuošęs išeiginiais gelėtais triusikais iki kelių, ryte besirąžydamas išeinu į terasą ir pasijuntu, lyg būčiau prabudęs ant scenos. Tarp gėlynų, akmenynų ir krūmų įsitaisiusi publika ploja, šaukia, reikalauja dokumentų. Gerai, jei Stefa pati pasakys: ,,Ausys, ūsai, uodega - štai mano dokumentai!” O jei nepasakys? Kas paliudys, kad mano katės kilmingos? O jos tikrai kilmingos, nes jų tėvas kilęs iš garsios giminės. Jis vienos Anykščių stomatologės katinas! Amžinatilsį...

Tegul ilsisi ramybėje. Katinas, katinas - ne stomatologė.

Timūrų vedami būriai gelbėja ir Lietuvos miškus. Bet tie, miškiniai timūrai, mažiau pavojingi, nes dauguma protestų nėra personifikuoti. Nepuolami konkretūs medkirčiai, didžioji dalis akcijų yra abstrakčios. Tiesa, benzopjūklą įkišau į rūsį, ant jo užmečiau maršką. Ai, dėl viso pikto...

Visas tekstas - šeštadienio "Anykštoje". Portale anyksta.lt visas tekstas nebus spausdinamas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ieva

  Nuoroda

  Geras straipsnis. Gaila, kad visas yra tik ,,Anykštoje". Padarykite mokamą turinį ir įdėkite į portalą.

  Prieš savaitę
 • Vidmantai

  Nuoroda

  Dešimt balų!

  Prieš savaitę
 • Taigi

  Nuoroda

  Gerai, kad miškus gelbėja, nes tokio baisiaus naikinimo neprisimenu.

  Prieš savaitę
 • taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Pažiūrėk prieškarines nuotraukas, susirask eksporto/ prekybos duomenis - dabar mes miškų kraštas palyginus su tuo laiku.

  Prieš savaitę
 • Vinca

  Nuoroda

  gerai smigelckai rasai ,nars skaitydamas pasjuoki ir teisybi rasai ,knygas irgi esu pasemys is bibliotekas ir perskaitys .

  Prieš savaitę
 • Bratka

  atsakymas į: Vinca Nuoroda

  E tu gal žinai, kal žinių partalą savininkas tu pačių litanijų kartoja, kaip sena boba poterius. Taigi anundėj parašė, e šindėj vėl iš naują. Nematau kad būtų dadėjis kų, a tu gal geriau matai tai kas ti nauja indėta apart tą balševikų vadą iš Rusijas vardą šlovinimas, katrą be prežastes Letuvoj nevalinia šlovint. Ar čia teip balševykų valdžias, kurie ateme laisvį, šaude ir trme nekaltus letuvius, pasiilgsta kas ?

  Prieš savaitę
 • Kažkū tu

  atsakymas į: Bratka Nuoroda

  netėp čia garodini. Nieka nesupratau. Mažu vaikystej neskaitei ape Timūrų ir jo kamandu?

  Prieš savaitę
 • Tylėk seni

  Nuoroda

  Pilietiškai jaunimas yra progreso variklis. Gerai kad jie rūpinasi šunimis.

  Prieš savaitę
 • huinia

  Nuoroda

  kakajata ? :-)

  Prieš savaitę
 • LOL

  Nuoroda

  Puikus stiliukas.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau