Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Patarimas vyramas: jei pasiekę 55 metų amžių, pakeistite lytį, į pensiją išeiti galėsite anksčiau.

Komentaras

Nėra ko čia stebėtis:„Technologijų amžius - per atstumą net pastoti galima"

Skaityti komentarus (2)

Stepines pievą Anykščiuose šiemet padėjo prižiūrėti SEB banko savanoriai, skelbia Anykščių regioninis parkas.


"Stepinės pievos – tai natūraliausios ir daugeliu atžvilgiu vertingos pievos, pasižyminčios savita augaline sudėtimi. Jas dažniausiai galime sutikti sausų kalvų šlaituose, upių slėnių sausose terasose ir saulėtose pamiškėse. Vasaros metu tokiuose šlaituose esančios stepinės pievos yra saulės nuolat įkaitinamos ir išdžiovinamos.
Tinkamiausia priežiūra stepinėms pievoms būtų gyvulių ganymas. Tačiau pasirenkamas kitas būdas užtikrinti, kad stepinės pievos neužaugs – tai yra šienavimas. Šienauti stepines pievas galima tik tada, kai saugomų augalų rūšys yra subrandinusios ir išbarsčiusios sėklas, o ten gyvenantys vabzdžiai jau subrendę. Todėl šiais metais šienavimo darbai buvo atlikti rugpjūčio pabaigoje. Buvo nušienauta 2,7 ha stepinės pievos – prie Šventosios upės. Į talką atskubėjo 10 savanorių iš SEB banko, su kuriais krovėme, grėbėme ir vežėme šieną. Po darbų savanorius vaišinome čiobrelių, mėtų, vingiorykštės, jonažolių ir raudonėlių žolelių karšta arbata, kurios pririnktos mūsų parko darbuotojų Anykščių regioniniame parke", - rašoma Anykščių regioninio parko pranešime.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • nebesuprantama

    Nuoroda

    tai,kad nėra Anykščiuose SEB banko tai iš kur atsirado darbuotojai. Atrodo,kad pas mus žmonių nebėra,kad kviestis iš kažkur. kaip toje dainoje " o kam savi jeigu gera iri svetimi".

    Prieš savaitę