Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Patarimas vyramas: jei pasiekę 55 metų amžių, pakeistite lytį, į pensiją išeiti galėsite anksčiau.

Komentaras

Nėra ko čia stebėtis:„Technologijų amžius - per atstumą net pastoti galima"

Skaityti komentarus (2)

Iš Deltuvos šiaurinėje apygardoje Seimo rinkimuose besivaržysiančių 8 politikų vienintelis liberalas Mindaugas Sargūnas nurodė mokantis vieną užsienio kalbą. Socialdemokratas Kęstutis Jacunskas ir ir krikščionių kandidatas Audrius Penkauskas moka po 2 užsienio kalbas, konservatorius Sergejus Jovaiša ir darbietis Ričardas Sargūnas - po tris.

 

Socialdarbietis Kęstutis Tubis, ,,valstietis“ Tomas Tomilinas ir centristas-tautininkas dr. Tomas Baranauskas yra poliglotai. K.Tubis nurodė kalbantis anglų, prancūzų, vokiečių ir rusų kalbomis. T.Tomilinas moka anglų, vokiečių, rusų, baltarusių ir lenkų kalbas, o dr.T.Baranauskas - anglų, lenkų, lotynų, rusų ir vokiečių kalbas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Rinkėjai,

  Nuoroda

  Aš manau.kad gydytojas Jacunskas geriausia supranta paprasto piliečio kalba.linksmas.paslaugus.tik jis gali susikalbėti visom kalbom ????

  Prieš 5 dienas
 • Įdomu

  Nuoroda

  ar tos užsienio kalbų žinios atsispindi tikrovėje? Būtų įdomu kandidatus išgirsti kalbant tomis kalbomis, kurias jie nurodė mokantys.

  Prieš 6 dienas
 • Aha

  Nuoroda

  Jobaiša vokiskai tikriausiai išmoko lošimu namuos ..?

  Prieš savaitę
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Jau anykštėnų būtų garbės reikalas nebalsuoti už nežinia kokios tautybės importuotą Tomiliną, tarsi nebūtų savų.

  Prieš savaitę
 • Dėl Tomo

  Nuoroda

  Tomas ne pirmą kartą dalyvauja rinkimuose ir niekados nepasirodė gerai. Manau, kad ir daba Tomas bus pabaigoje.

  Prieš savaitę
 • :(

  atsakymas į: Dėl Tomo Nuoroda

  Jei jums bloga veikla: iškovoti vaiko pinigai, papildomi 200 eur, pensininkams, ūkininkams ir bedarbiams, smulkiems verslininkams. Na tada laukit konservatorų kurie ne tik mažins pensijas, bet ir kitus gaunamus pinigus. Juk jie ne vieną kartą pasisakė prieš vaiko pinigų ir pensijų kėlimą. Pamiršot jau?

  Prieš savaitę
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Na valstiečiai kol kas mano lūkesčius pateisino, balsuosiu už Tomą. Jei ir negaus daugumos, tai bent normali opozicija bus.

  Prieš savaitę
 • rinkejai

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  galit čia nors ir 100 pirktų komentarų rašyti, vistiek niekas nebalsuos už tą Tomiliną. Tegul važiuoja į savo Vilnių ir balotiruojasi. Anykščiams iš principo neapsimoka jį rinkti. Vistiek per valstiečių sąrašą pateks. Juk 5-as. Geriau rinkti vietinį, kuris bent jau žinos vietines aktualijas. Jovaišos nebereikia, net nesijaučia, kad jis yra seime. Rinksim iš likusių. Tik ne įtariamą nusikaltelį.

  Prieš savaitę
 • Vidmantai keisk pavadinimą

  Nuoroda

  Niekur jie dar kol kas "neina", o dar tik svajoja ...lygiai taip pat kaip ir mano jau mirusi močiutė svajojo apie neoprenines šiltas kelnaites... :-)

  Prieš savaitę
 • 123

  Nuoroda

  Tik už Toma Tomilina balsuosim

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau