Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Eilini, ar jūs šiandien skutotės?
- Tikrai taip, tamsta.
- Kitą kartą atsistokite arčiau skustuvo.

Komentaras

nepamirškite dezinfekuoti:„krepšinio kamuolio :-) Tai paskutinė jūsų viltis !"

Komentuoti
"Metų ūkis 2020" pirmosios vietos nugalėtojais tapo Rasos ir Vitalijaus Petronių ūkis.

Obuolinių šventėje Anykščių kultūros centre šeštadienio popietę pagerbti konkurso "Metų ūkis 2020" ir "Gražiausiai tvarkoma aplinka" nugalėtojai.


"Metų ūkis 2020" pirmosios vietos nugalėtojais tapo Rasos ir Vitalijaus Petronių ūkis, antroji vieta skirta Šližių šeimos ūkiui, dvi trečios vietos skirtos Kotrynos ir Algimanto Meidų bei Justinos Bražiūnės ūkiui.
Už gražiausiai tvarkomą aplinką apdovanotas Anykščių vaikų lopšelis - darželis "Žiogelis", Anykščių rajono Svirnų II kaimo bendruomenė, kaimo turizmo sodyba „TARP LIEPŲ“.
Gražiausios individualaus gyvenamojo namo/sodybos aplinkos titulas atiteko Gražinai ir Tomui Baravykams. Antroji vieta šioje kategorjoje skirta Nijolei Oržekauskienei, trečioji - Kęstučiui ir Neringai Matulevičiams.
Konkursų nugalėtojus sveikino Anykščių rajono savivaldybės vadovai, Anykščių rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas Virmantas Velikonis, Anykščių rajono ūkininkų sąjungos  pirmininkas Žilvinas Augustinavičius, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Anykščių biuro vadovė Vilma Lebedė.
Anykščių kultūros centro salėje ant kas antros sėdimos vietos kabojo užrašas "Rezervuota", į renginį žmonės galėjo patekti tik su kvietimais, todėl žiūrovų buvo palyginti nedaug. Neatvyko ir kai kurie konkurso nominantai.
Publiką linksmino atlikėjas Žilvinas Žvagulis. Jis pastebėjo, kad Anykščiai yra vienintelis miestas Lietuvoje, turintis šventę, susijusią su mero pavardę. Tiesa, pats S.Obelevičius publikai aiškino, kad su  jo pavarde ši švente neturi nieko bendro, taip ji pavadinta dėl to, kad Anykščių rajone auga daug obelų.

 

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Darius

  Nuoroda

  Vaiku zaidimai...tikri ukininkai yr juos pamirše. Savu rinkimas ..

  Prieš mėnesį
 • Tinta

  Nuoroda

  Valdžia melage jiems galima be kaukiu

  Prieš mėnesį
 • ut, geras

  Nuoroda

  nauju kostiumu nusipirko, bet vistiek kelnes nusmuki ! Pažanga...

  Prieš mėnesį
 • Apie

  atsakymas į: ut, geras Nuoroda

  Apie koki cia asmeni eina kalba , visi vyrai kostiumuoti , su kaklaraisciais ,ir atrodo elegantiskai., o ir moteriskes madingai apsirengusios .

  Prieš mėnesį
 • visos tuščios vietos

  atsakymas į: ut, geras Nuoroda

  Rezervuotos ? Ar tai reiškia, kad kvietimus gavę neatvyko, o norintys nepateko ?

  Prieš mėnesį
 • Gražiavietė

  atsakymas į: visos tuščios vietos Nuoroda

  Rezervuota - reiškia, kad dėl viruso baimės, ten negalima sėstis. Nes reikia išlaikyti atstumą. Šventė skirta artojams ir sodybų puoselėtojams, o ne išalkusiems miesčioniams.

  Prieš mėnesį
 • baik tu

  atsakymas į: ut, geras Nuoroda

  nenaujas, išaugtinis - matai gi kad nesueina per sagas !

  Prieš mėnesį
 • Klausimėlis

  Nuoroda

  Tai kaukės salėje privalomos ar ne?

  Prieš mėnesį
 • Su pagarbą,bet...

  Nuoroda

  Kada jis VIENĄ KARTĄ ,eidamas į renginius, apsirenks taip,kaip PRIDERA MIESTO VADOVUI?O dabar-batai užsirietę nuo senumo,o kostiumas per ankštas,kad "lipa" viskas į viršų?

  Prieš mėnesį
 • Morka.

  Nuoroda

  Šventė sunkiai dirbančiai ir neblogai gyvenančiai mažumai, visuomenei nelabai kam įdomi, gal tik viskuo galinčio būti atlikėjo gerbėjai ir giminaičiai susirinko. Negaliu neparašyti apie miesto merą- ar fotografas ne koks, ar mūsų meras neturi žavesio?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau