Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Eilini, ar jūs šiandien skutotės?
- Tikrai taip, tamsta.
- Kitą kartą atsistokite arčiau skustuvo.

Komentaras

nepamirškite dezinfekuoti:„krepšinio kamuolio :-) Tai paskutinė jūsų viltis !"

Komentuoti
2020-10-05

Apie rinkimus

Aišku, šios „rievės“ - apie rinkimų rezultatus. Nesukūrenkit šios „Anykštos“ bent savaitę: galėsite mane cituoti ir šaipytis, jog neatspėjau. Šaipykitės, šaipykitės... Mano darbas - analizuoti, prognozuoti ir kartais klysti.

Jeigu šį kartą suklysiu, bus kaltas Kęstutis Tubis. Jei ne K.Tubis - viskas būtų aišku, o jo dalyvavimas rinkimuose, ypač su „socialdarbiečių“ vėliava, sumaišo visas kortos. Buvusio Anykščių rajono mero galimybės šiuose rinkimuose yra praktiškai beribės.

Rašydamas žodį „galimybės“, omenyje turiu ne jo beprotišką populiarumą, o rinkėjų veiksmų jo atžvilgiu neprognozuojamumą. Šio politiko partija nežymi, „socialdarbiečių“ partinis elektoratas mūsų apygardoje vargu ar siekia bent vieną procentą, partinės struktūros nėra, K.Tubio viešos rinkiminės kampanijos nesimatė, kandidatas turi teisiamojo statusą. Vieni minusai. K.Tubis, remiantis logika, turėtų varžytis dėl garbingos septintosios vietos su istoriku, „centristu – tautininku“ dr. Tomu Baranausku.

 

Teoriškai antrasis turas yra garantuotas „valstiečiui“ Tomui Tomilinui. Jo rinkiminė kampanija buvo stipriausia, „valstiečiai“ turi stabilų elektoratą ir Anykščių, ir Panevėžio rajonuose. Antano Bauros nuoširdi pagalba vilniečiui politikui taip pat didelis pliusas T.Tomilinui.

Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Sergejus Jovaiša ir socialdemokratas Kęstutis Jacunskas mažiau matomi nei T.Tomilinas. Tikėtina, kad ir S.Jovaiša, ir K.Jacunskas viliasi, jog juos stipriai patrauks jų partijos, be to, ir patys žino esą žvaigždės.

Visgi didžio krepšininko S.Jovaišos jo spindintys medaliai 2016 metais per vienmandatę apygardą į Seimą neįtempė. Kodėl šį kartą praeities nuopelnai rinkimų rezultatus turėtų nulemti? Na, padės S.Jovaišai jo pavardė, bet sėkmės rinkimuose negarantuos.

O p. Kęstutis, manau, bus elementariai pacientų išdurtas. Pas jį, kaip gydytoją, kreipiasi šimtai žmonių, neabejoju, kad 98 proc. pacientų, net ir neklausiami, pradeda „pudrinti“ smegenis, jog balsuos už „daktariuką“ ir dar visą kaimą suagituos taip pat pasielgti. Ach, gydytojau, kad Jūs žinotumėt, kokie klastingi tie diedukai...

Visas tekstas - šeštadienio "Anykštoje". Portale anyksta.lt visas tekstas spausdinamas nebus. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Arvi

  Nuoroda

  Jovaisa , Sabonis ar Marciulionis. Rezultatas nulinis.
  Nieks nieko nepakeis. Ziuri savo kiseniu , giminiu ir biciuliu.
  Tai konglomeratas.
  Daktara pasodino , vilniaus brigada isarde , tulpinius sunaikino.
  Vokti negalima , valstybe nekencia konkurentu.

  Prieš 4 dienas
 • Jonas

  Nuoroda

  Lenkas ar nežinia kokios tautybės kolchozniko Karbauskio pavaduotojas siūlo rinktis tarp praeities ir ateities, tarp progreso ir kolchozinės praeities. Tai va, anykštėnai pasirinko ateitį, progresą, Jovaišą.

  Prieš savaitę
 • Man ne vistiek

  Nuoroda

  Būkime garbingi ir antrajame rinkimų ture balsuokime už mūsų miesto garbės pilietį Jovaišą. Priešingu atveju šis garbingas titulas bus devalvuotas.

  Prieš 2 savaičių
 • Lione iš Dembavos sako:

  atsakymas į: Man ne vistiek Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams !

  Prieš savaitę
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Buvo kaip buvo, dabar bus antras ratas. Valstiečiai jau prakišo, sėdės opozicijoje, todėl reikia balsuoti už Jovaišą, nes patys žinote, kokia įtaka ir kokia nauda iš opozicijos. Be to Tomilin jau išrinktas, nerinkim išrinkto.

  Prieš 2 savaičių
 • Atsakymas dar kartą Tau

  Nuoroda

  Gyvenimiškos patirties, norint dirbti seime reikėtų ir Jacunskui, todėl ir siūlau pasistažuoti, pavadovauti ligoninei. Kaip tik tada įgaus vadovo - vadybininko patirties, sustatys per tuos ketverius metus viską į vietą, suburs kolektyvą. Kitai kadencijai visi deleguosime į seimą. Aš matau tokią prognozę, tegu žmogus parodo ką sugeba. Valstybės valdymo dar reikia, oi kaip jam reikia mokytis. Išklausiau visų delegatų prisistatymą ir susidariau savo nuomonę. Komentatoriai Jums, Tubio tikrai neišrinks, išrinks rinkėjai. Nereikia vieno žmogaus niekinti, o kitus garbinti - visų kandidatų lygis yra vienodas(beveik) vieni žino daugiau kiti mažiau, kiekvienas savo srities žinovas. Man jie visi lygūs. Taškas. Kas bus matysim.

  Prieš 3 savaičių
 • dar kartą tau

  Nuoroda

  Mes nepergyvename, bet nenorėtume, kad tokie komentatoriai mums išrintų tubį į seimą. Visi akcentuoja, kad reik jaunimą rinkti. Tai štai, puiki galimybė. Jacunskas dar pakankamai jaunas. O Sargūnas dar šiek tiek per jaunas. Dar tegul įgyja gyvenimiškos patirties. O daugiau kaip ir nėra iš ko. Tomilinas ir taip pateks.

  Prieš 3 savaičių
 • Dar kartą visiems.

  Nuoroda

  Būkit geri netauzykit niekų. Nevarykit Jūs to Jacunsko į seimą, geriau visi susirinkę nuneškit jį į ligoninę, tegu pakeičia dar vieną užsisėdėjusį funkcionierių. Tai būtų pati geriausia dovana miestui, nes jaunesni likę gydytojai ir tie jau tuoj teps slides. Kiek gi gali kęsti nesąmones ir betikslį, kai kurių specialistų vaikymą. Geriau padėkit savivaldybei suorganizuoti naują konkursą į ligoninės vadovo postą, nes ji viena to padaryti nesugeba. Su visuomenės pagalba šis tas gal išeis. Apie tai mąstykit? Jūs dar apie seimą svajojat, galvokit apie Anykščius. Nepergyvenkit kažką vis vien išrinksim, nes neaišku kur kas ienas pasuks.

  Prieš 3 savaičių
 • Nežaiskite savo vaikų ateitimi !

  atsakymas į: Dar kartą visiems. Nuoroda

  Kada jūs suprasite, kad Seimas ne krepšinio aikštelė ?

  Prieš savaitę
 • Logika

  Nuoroda

  Vienas iš dviejų bus dešnysis, mažai kas tuo abejoja, kad tai bus Jovaiša, kairėje makalynė, žmonėms teks rinktis tarp Ričardo Sargūno, Jacunsko, Tubio ir Tomilino. Turint omeny, kad socialdemokratai turi pastovų elektoratą, statyčiau už Jacunską

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau