Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Deltuvos šiaurinėje apygardoje į antrąjį turą pateko "valstietis" Tomas Tomilinas (23,46 pro.) ir konservatorius Sergejus Jovaiša (22,21). T.Tomilinas jau garantuotas 2020-2024 metų kadencijos Seimo narys - po reitingavimo partijos sąraše jis liko penktuoju, kaip ir buvo prieš rinkimus, o "valstiečiai" pirmajame ture iškovojo 16 mandatų.

 Po lyderių, vienamandatėje Deltuvos šiaurinėje apygardoje rikiuojasi socialdemokratas Kęstutis Jacunskas (15,22), socialdarbietis Kęstutis Tubis (12,22), liberalas Mindaugas Sargūnas (11,92), "darbietis" Ričardas Sargūnas (9,86), centristas tautininkas Tomas Baranauskas (3,49) ir krikščionis demokratas Audrius Penkauskas (1,62).

Deltuvos šiaurinėje apygardoje balsuojant už partijas - daugiausiai 22,67 proc. balsų surinko "valstiečiai", antroje vietoje konservatoriai - 22,17 proc. Darbo partija pelnė 11,79 proc., LSDP - 11,28, Laisvės partija -6,12, liberalų sąjūdis - 6,4, LSDDP - 5,96 proc. rinkėjų palankumą. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Realistas

  Nuoroda

  Anykštėnams balsuoti už vilnietį Tomiliną būtų savižudybė. Kodėl? Ogi todėl, kad valstiečiai jau prapylė rinkimus ir lieka opozicijoje. Kokia nauda iš vilniečio seimo nario, kuris tūno opozicijoje? Greičiau žala. Todėl turime visi, balsavę už liberalus, Tubį ar socdemus dabar balsuoti už Jovaišą, nežiūrint jo partiškumo vardan Anykščių.

  Prieš mėnesį
 • Tik už valstiečius

  atsakymas į: Realistas Nuoroda

  Jei ir bus valstiečiai opozicijoje tai jie tikrai bent jau priešinsis konservatorių blogiems sprendimams. O tai dar konservatoriai nepateko į valdžią, o jau giriasi, kad priešinsis pašalpom išmokom ir pensijų didinimui. Lengvins imigracijos sąlygas, reiškia lietuvių bedarbių tik daugės ir teks pamiršti bet kokį min, atlyginimo didinimą.

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  protaujantis zmogus niekuomet nebaisuos us konservatorius,kadangi ten gimsta intrigos,patycios ir isnaudojimas

  Prieš mėnesį
 • Rita

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Intrigos ir patyčios gimė valstiečių stovykloje. Iki šiol Lietuva dar nematė to, kad valdantieji leistų šmeižikiškus žurnalus apie konkurentus. Todėl ir reikia nušluoti nuo valdžios olimpo valstiečius, kad Lietuvą išgelbėtume nuo diktatūros, nuo keliukų asfaltavimo į ponų sodybas.

  Prieš mėnesį
 • Tik už valstiečius

  atsakymas į: Rita Nuoroda

  Jei žurnalas šmeižikiškas tai kodėl niekas neduoda į teismą? Tai gal vis dėlto tiesa? :) O vatnikai, kolchoznikai tai ne patyčių žodeliai? Kvailiai balsave- ne patyčios? Keistas mąstymas :)

  Prieš mėnesį
 • Atvirkščiai

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Apklausos rodo, kad už konservatorius balsuoja žmonės su aukštuoju, tutintys kritinį mąstymą. Už valstiečius - kremliaus propagandai pasiduodantys beraščiai, besiilgintys kolchozų debilai ir panašūs.

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: Atvirkščiai Nuoroda

  Pagal Tamstos rašybą ir išsireiškimus tikrai nepanašu. :)
  O apklausos, ką apklausos. Jei gerai sumoki už reikiamą rezultatą tai jis ir bus koks reikia :)

  Prieš mėnesį
 • Klausimėlis

  Nuoroda

  Paluckas jau pareiškė, kad paramą antrame ture teikia valstiečiams. Kodėl Žiogelis tyli?

  Prieš mėnesį
 • Socdemė

  atsakymas į: Klausimėlis Nuoroda

  Todėl, kad Paluckas kvailas, nesuvokia, jog valstiečiai sugriovė jo partiją. Anykščių socdemai balsuos ir ragina visus Kęstučio fanus balsuoti už Jovaišą. Dar 4 metai valstiečių valdymo ir socdemų neliks.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Socdemė Nuoroda

  Anykščių socdemai nebalsuos už konservatorius,nors skyriaus taryba šiuo klausimu nekviečiuama.Partija nesugriauta,atjaunėjus.Bandė sugriauti kirkilai,bernatoniai...bet...

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau