Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į kairiuosius ir dešiniuosius mūsų politikai skirstomi pagal tai, kuria ranka daugiau linkę griebti.

Komentaras

Kai buvo italijos milane:„per diena tūkstantis, buvo viskas uždaryta. Pas mus vis dar koncertus ir turizma skatina ?"

Komentuoti

Šį trečiadienį Anykščių rajono savivaldybės vadovais susitiks su Anykščių menų centro direktoriumi ir savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistais.


Susitikime dalyvaus Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, jo pavaduotojas Dainius Žiogelis ir administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė, skelbia Anykščių rajono savivaldybė.
Anykščių menų centro direktorius Tomas Tuskenis "Anykštai" sakė, kad susitikme bus sprendžiami "darbiniai klausimai", tačiau kokie, įvardinti atsisakė.
Anykščių rajono savivaldybė "Anykštą" informavo, kad susitikime bus kalbamasi  apieAnykščių  koplyčios pastato priežiūrą.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Chi chi

  Nuoroda

  Nesuprantu, ko slėpti? Gal nuo negerų anykštėnų...

  Prieš 2 savaičių
 • Juozas

  Nuoroda

  Nesvarbu, kokia šio pastato paskirtis bei statusas ar kokios įstaigos joje dirba, pavadinimo keisti nederėtų. Tai ANYKŠČIŲ KOPLYČIA. Toks pavadinimas turi likti be kažko pridedant ar keičiant, kadangi šis statinys turi istorinę ir išliekamąją vertę.

  Prieš 2 savaičių
 • Replika

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  bet politikoje visos priemonės pateisinamos dėl valdančiojo tikslų pasiekimo. Įstaigos direktoriaus komerciniams tikslams pasiekti Tamstos nuomonė gali būti nepriimtina.

  Prieš 2 savaičių
 • Politika ne visiems

  atsakymas į: Replika Nuoroda

  Politikoje reikia proto. Kas iš to, kad politikierius K.Tubis keitė partijas, daug žadėjo, pasitelkė aukštos.politines kultūros šviesulius Alfrydą ir Donaldą? Vistiek visi matė, kad nori grįžti prie lovio ir ... atmetė.

  Prieš 2 savaičių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Super. Pagaliau dėliojasi normalūs principai. Koplyčia turi būti Menų centro.

  Prieš 2 savaičių
 • Ne juozas

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Tamstos pastava visai neatitinka Vyriausybės ir ES rekomendacijų dėl viešųjų paslaugų perdavimo NVO, t.y. nevyriausybinėms organizacijoms.
  Menų centras yra biudžėtinė įstaiga.
  Laikas keisti nuostatas ir mažinti biudžetinių įstaigų, dubliuojančių veiklas su kitomis savivaldybės įstaigomis skaičių, kurių biurokratiniam aparatui išlaikyti sunaudojama didžioji biudžeto lėšų dalis, nesukuriant jokios pridėtinės vertės visuomenės naudai. Lauksime iš savivaldybės administracijos veiklos pokyčių!

  Prieš 2 savaičių
 • 123

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  O gal atiduoti svarstyti Laisvės partijai? Šiandien jau nieks niekuo nebenustebins... Bet tai bet kokiu atveju- vaikščiojimas ant kaulelių.

  Prieš 2 savaičių
 • Jūza fon Krakatūza

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Jo jo, o bažnyčia - restoranu, a ne ?

  Prieš 2 savaičių
 • Nu va

  Nuoroda

  Valdžia dirba.

  Prieš 2 savaičių