Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Anykščių rajono ligoninė parengė patalpas koronvirusu sergantiems ligoniams. Slaugos pacientai iš pirmojo aukšto perkelti į trečiąjį, o buvusiose slaugos palatose nuo šiol bus gydomi koronavirusu susirgę asmenys. Trims pacientams Anykščių ligoninėje jau diagnozuotas koronavirusas. Vienas gydytojas yra izoliacijoje.

 Pasak laikinojo Anykščių rajono ligoninės direktoriaus Dalio Vaigino, visi asmenys, kuriems Anykščių ligoninėje diagnozuotas susirgimas koronavirusu, serga nesunkia forma, jie išleisti gydytis į namus.

Specialiose koronavirusu sergantiems pacientams patalpose yra 24 lovos, 9 palatos, 3 deguonies taškai. Pasak D.Vaigino, patalpų koronavirusu sergančių pacientų įrengimas nereiškia, jog į Anykščius bus vežami sergantieji ir iš aplinkinių rajonų. "Koronaviruso gydymas taip pat vyks teritoriniu principu. Tiesa, pacientas turi teisę rinktis, kur jam gauti stacionaraus gydymo paslaugas", - "Anykštai" sakė ligoninės vadovas.

Anykščių ligoninėje turėtų būti gydomi nesunkia koronaviruso forma sergantys asmenys, kuriuos visgi reikia hospitalizuoti.

Kalbėdamas apie izoliacijoje esantį ligoninės gydytoją, D.Vaiginas dėstė, jog medikas turėjo ilgesnį kontaktą su asmeniu, kuriam diagnozuotas susirgimas koronaviru. Gydytojas dėvėjo apsaugos priemones, tačiau dėl viso pikto nusprendė izoliuotis.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anupras

  Nuoroda

  smalsu, o tai kaip "gydoma", jei iki šiol nėra nei vaistų, nei vakcinos? Ar ne tiksliau būtų rašyti "imituojamas gydymo procesas, kol ligonis pasveiks, jei pasveiks"?

  Prieš savaitę
 • tuo metu Ukmergėje

  Nuoroda

  kad vos prieš kelias savaites jos broliui pasireiškė itin stiprūs skausmai nugaros bei širdies srityse, tad jis nedelsiant buvo išvežtas į Ukmergės ligoninę. „Žmogus net rėkė iš skausmo, iš karto nuvežėm į Ukmergės ligoninę, ten pasižiūrėjo, net kraujo nepaėmė. Nustatė, kad nervinių šaknų uždegimas, išrašė tik vaistus, kuriuos reikėjo leisti su švirkštu. Penkias dienas taip ir darėme, jam kaip ir geriau pasidarydavo, bet naktį vėl skausmai, pykindavo, tikriausiai pagerėdavo tik tada kai suveikdavo nuskausminamieji“, – apie ligos pradžią aiškina Lina. Mirė vos išleistas iš ligoninės

  Prieš savaitę
 • Janina

  Nuoroda

  Vajė ir šitam rajone kiek pikčiurnų, gal reiktų psichiatrinę steigti

  Prieš savaitę
 • Patarimas

  Nuoroda

  Dali, kreipkis į teisėsaugą. Pavadindamas Donaldas tave komunistu, turėjo įžeisti. Nenusileisk!

  Prieš savaitę
 • Blogai

  Nuoroda

  Kokio tai trečio universiteto lankytojai, sako, serga, daug, sako, jų. Jei ligoninėj, tai nieko, jei mieste vaikšto, tai blogai.

  Prieš savaitę
 • Taigi

  Nuoroda

  O prie gyd .A.vasiliausko visi buvo sveiki .

  Prieš savaitę
 • Jo jo jo jo

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  norėjai pasakyti, kad Vasiliauskui susimovus ir pasprukus iš Anykščių - pradėjo sirgti..., tryda, ypač - tubiniai

  Prieš savaitę
 • Juozas

  Nuoroda

  Vaiginas nebuvo komunistas. Labai geras žmogus.

  Prieš savaitę
 • Atsakymas i lehavo

  Nuoroda

  sViena karta pabaik sitas nesamones rasinet ,o geriau vaziuok pasigydit galva

  Prieš savaitę
 • kaip ten su tuo gydytoju izoliacijoj? Biuletenių juk dabar nesergantiems nebeduoda. Tai pasiėmė nemokamų? ar dirba "nuotoliu"?

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau