Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

- Tu girdi? Kažkas po namus vaikšto, - sako susijaudinusi žmona vyrui.
- Na ir ką aš dabar turėčiau daryti?
- Kaip ką? Eik ir pažadink Reksą!

Komentaras

Juozas:„Mano nuomone, artimiausiu metu, galime išgirsti apie mero sprendimą dėl neplaninio audito kokiame nors "Istorijų dvarelyje", kuriame kartais tikrai pasirodo vaiduokliai, veikiantys kaip savivaldybės administracijos funkcijų vykdytojai ar patarėjai...
Naujienas sekite fb paskyroje!"

Komentuoti

Susirgimai koronavirusu fiksuoti Anykščių seniūnijos bei Anykščių savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus darbuotojams. Seniūnijos bei Socialinės paramos skyriaus kolektyvai izoliuoti.

 

Liga diagnozuota dviem Viešintų seniūnijoje veikiančios UAB „Granulita“ darbuotojams - įmonė laikytina koronaviruso židiniu. Susirgimas koronavirusu nustatytas paaugliui, gyvenančiam Skiemonių seniūnijoje.

Susirgo dar viena Anykščių vaikų gerovės centro darbuotoja. Ši darbuotoja dirbo su Anykščių mieste įsikūrusios šeimynos vaikais. Praėjusią savaitę liga nustyta vaikų šeimynos, veikiančios Auleliuose, darbuotojai. Abiejų šeimynų vaikai izoliuoti.

Priminsime, jog praėjusią savaitę koronaviruso židiniu paskelbta Anykščių melioracijos įmonė UAB „Kargus“, kurioje nustyti 4 susirgimo atvejai.

Pirmadienį, lapkričio 16-ąją, koronavirusu sirgo 39 anykštėnai.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • kažkaip

  Nuoroda

  straipsnelis mažas ir kompas rodo klaideles,bet atrodo nesvarbu.

  Prieš 6 mėnesių
 • Siaubas

  Nuoroda

  Dabar ligonineje gales nosis krapstytis nes atsigulsi su kokia liga tai ir užkres covitu nes niekas nieko nedezinfekuoja o dar slepia E e p .Vaiginai o gal tamsta nežinai kas darosi po ligonines stogu

  Prieš 6 mėnesių
 • Melagiai

  Nuoroda

  O kodel nerašoma kad ligoninėje ie reanimacijoje covitu laikomi ligoniai ir darbuotojai nesikarantinuoja.Kazkoks siaubas kam slepiama

  Prieš 6 mėnesių
 • deja

  Nuoroda

  niekas mumis nesirupins,pasirupinkim savo sveikatele patys,saugokimes patys to nelemto viruso,neikim pas kaimynus,atsiribokim ir mus po truputi aplenks ta korona musu išrinktai valdziai mes nerupim,taip kad nesitikekim stebuklu.

  Prieš 6 mėnesių
 • Senjorė

  Nuoroda

  Kaip nebūtų keista, bet statistiniai skaičiai rodo, kad dažniausi susirgimo atvejai Anykščių rajone nustatomi biudžetinėse įstaigose, socialinias paslaugas teikiančiose.
  Kyla klausimas ar tik ne dėl to, kad tokioms įstaigoms skiriamos finansinės paramos dėl Covid-19 pasėkmių poveikio likvidavimo ir papildomų išlaidų padengimo. Registruojami atvejai ir prašoma pinigų iš vyriausybės fondų, o korons plitimo stabdymu bisai nesirūpinama rajono biudžetinėse įstaigose pagal rajono visuomenės sveikatos biuro vietinę prevensinę programą.Senesniems žmonėms yra didesnis pavojus užsikrėtus neišgyt dėl komplikacijų, jeigu taip ir toliau prekiaus koronos poveikiu mūsų rajono valdžia.

  Prieš 6 mėnesių
 • Xxx

  Nuoroda

  Kodėl meluojat- jei susirgo vienas žmogus, o jūs rašote fiksuoti susirgimai. Nekelkite panikos...

  Prieš 6 mėnesių
 • //

  Nuoroda

  Kuo tolyn,tuo gilyn.Va kaip musu valdzia puikiai suvaldo virusa.Tuoj nebebus kas mus gydo,ir apie tai niekas nemasto.Kaltinami zmones,bet kur musu vadovybe,kad nesiima jokiu veiksmu.Ar yra taip,-aš sveikas manes neliecia.

  Prieš 6 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: // Nuoroda

  Čia , mielieji, nuvarytų nuo valdžios valstiečių toks "karvojus" padrėptas, kurį dar kiek pakrato ir Seimo opoziciniai socdemai, turintys rankose tai kombaino, tai rajono vairą. Tipo žiūrėkit kaip nauja valdžia ant karves š...paslydo! O, patys šū... mėtydami, gal tikisi kvepėti rožėmis?
  Taigi iš vietos valdžios dabar iki naujos vyriausybės sudarymo nieko nesitikėk, o savimi pasitikėk!!!

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone savivaldybės visuomenės sveikatos biuras šiuo, vietos visuomenei sunkiu periodu nesuteikia konkrečios pagalbos, vietinės programos dėl visuomenės sveikatos būklės stiprinimo, pagal nustatytus pandemijos plitimo požymius. Nors įstaiga deklaruoja savo veikloje tokias funkcijas.
  Ar nevertėtų rajono ekstriamalių situacijų valdymo vadovei ir operacijų vadovui pasitarus su kitais savivaldybės vadovais, gydymo įstaigų specialistais, paslaugų sferos įstaigų vadovais, švietimo įstaigų vadovais, socialinių paslaugų organizacijų atstovais, parapijų vadovais, kunigais ir kariuomenės atstovais bei rajono taryboje išrinktųjų politikų lyderiais priimti radikalius sprendimus ir imtis konkrečių veiksmų dėl savivaldybės teritorijoje pandemijos plitimo suvaldymo. STOP KORONAI! VISI UŽ VIENĄ IR KIEKVIENAS UŽ VISUS!!!

  Prieš 6 mėnesių
 • Reinkarnacija

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tubio patarėjas tapo Juozu

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau