Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Susirgimai koronavirusu fiksuoti Anykščių seniūnijos bei Anykščių savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus darbuotojams. Seniūnijos bei Socialinės paramos skyriaus kolektyvai izoliuoti.

 

Liga diagnozuota dviem Viešintų seniūnijoje veikiančios UAB „Granulita“ darbuotojams - įmonė laikytina koronaviruso židiniu. Susirgimas koronavirusu nustatytas paaugliui, gyvenančiam Skiemonių seniūnijoje.

Susirgo dar viena Anykščių vaikų gerovės centro darbuotoja. Ši darbuotoja dirbo su Anykščių mieste įsikūrusios šeimynos vaikais. Praėjusią savaitę liga nustyta vaikų šeimynos, veikiančios Auleliuose, darbuotojai. Abiejų šeimynų vaikai izoliuoti.

Priminsime, jog praėjusią savaitę koronaviruso židiniu paskelbta Anykščių melioracijos įmonė UAB „Kargus“, kurioje nustyti 4 susirgimo atvejai.

Pirmadienį, lapkričio 16-ąją, koronavirusu sirgo 39 anykštėnai.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • kažkaip

  Nuoroda

  straipsnelis mažas ir kompas rodo klaideles,bet atrodo nesvarbu.

  Prieš 6 dienas
 • Siaubas

  Nuoroda

  Dabar ligonineje gales nosis krapstytis nes atsigulsi su kokia liga tai ir užkres covitu nes niekas nieko nedezinfekuoja o dar slepia E e p .Vaiginai o gal tamsta nežinai kas darosi po ligonines stogu

  Prieš 6 dienas
 • Melagiai

  Nuoroda

  O kodel nerašoma kad ligoninėje ie reanimacijoje covitu laikomi ligoniai ir darbuotojai nesikarantinuoja.Kazkoks siaubas kam slepiama

  Prieš 6 dienas
 • deja

  Nuoroda

  niekas mumis nesirupins,pasirupinkim savo sveikatele patys,saugokimes patys to nelemto viruso,neikim pas kaimynus,atsiribokim ir mus po truputi aplenks ta korona musu išrinktai valdziai mes nerupim,taip kad nesitikekim stebuklu.

  Prieš savaitę
 • Senjorė

  Nuoroda

  Kaip nebūtų keista, bet statistiniai skaičiai rodo, kad dažniausi susirgimo atvejai Anykščių rajone nustatomi biudžetinėse įstaigose, socialinias paslaugas teikiančiose.
  Kyla klausimas ar tik ne dėl to, kad tokioms įstaigoms skiriamos finansinės paramos dėl Covid-19 pasėkmių poveikio likvidavimo ir papildomų išlaidų padengimo. Registruojami atvejai ir prašoma pinigų iš vyriausybės fondų, o korons plitimo stabdymu bisai nesirūpinama rajono biudžetinėse įstaigose pagal rajono visuomenės sveikatos biuro vietinę prevensinę programą.Senesniems žmonėms yra didesnis pavojus užsikrėtus neišgyt dėl komplikacijų, jeigu taip ir toliau prekiaus koronos poveikiu mūsų rajono valdžia.

  Prieš savaitę
 • Xxx

  Nuoroda

  Kodėl meluojat- jei susirgo vienas žmogus, o jūs rašote fiksuoti susirgimai. Nekelkite panikos...

  Prieš savaitę
 • //

  Nuoroda

  Kuo tolyn,tuo gilyn.Va kaip musu valdzia puikiai suvaldo virusa.Tuoj nebebus kas mus gydo,ir apie tai niekas nemasto.Kaltinami zmones,bet kur musu vadovybe,kad nesiima jokiu veiksmu.Ar yra taip,-aš sveikas manes neliecia.

  Prieš savaitę
 • Aha

  atsakymas į: // Nuoroda

  Čia , mielieji, nuvarytų nuo valdžios valstiečių toks "karvojus" padrėptas, kurį dar kiek pakrato ir Seimo opoziciniai socdemai, turintys rankose tai kombaino, tai rajono vairą. Tipo žiūrėkit kaip nauja valdžia ant karves š...paslydo! O, patys šū... mėtydami, gal tikisi kvepėti rožėmis?
  Taigi iš vietos valdžios dabar iki naujos vyriausybės sudarymo nieko nesitikėk, o savimi pasitikėk!!!

  Prieš savaitę
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone savivaldybės visuomenės sveikatos biuras šiuo, vietos visuomenei sunkiu periodu nesuteikia konkrečios pagalbos, vietinės programos dėl visuomenės sveikatos būklės stiprinimo, pagal nustatytus pandemijos plitimo požymius. Nors įstaiga deklaruoja savo veikloje tokias funkcijas.
  Ar nevertėtų rajono ekstriamalių situacijų valdymo vadovei ir operacijų vadovui pasitarus su kitais savivaldybės vadovais, gydymo įstaigų specialistais, paslaugų sferos įstaigų vadovais, švietimo įstaigų vadovais, socialinių paslaugų organizacijų atstovais, parapijų vadovais, kunigais ir kariuomenės atstovais bei rajono taryboje išrinktųjų politikų lyderiais priimti radikalius sprendimus ir imtis konkrečių veiksmų dėl savivaldybės teritorijoje pandemijos plitimo suvaldymo. STOP KORONAI! VISI UŽ VIENĄ IR KIEKVIENAS UŽ VISUS!!!

  Prieš savaitę
 • Reinkarnacija

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tubio patarėjas tapo Juozu

  Prieš 6 dienas
Įkelti daugiau