Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Kadenciją baigianti Vyriausybė trečiadienį patikslino karantino sąlygas aiškiau apibrėždama ribojimus sporto klubams, baseino ir pirčių paslaugoms.

 „Situacija stabilizuojasi, bet išlieka sudėtinga, kol kas nesiūlome nieko švelninti. Siūlome vieną patikslinimą – aiškiau apibrėžti laisvalaikio, pramogų ir sporto paslaugas, kurioms yra taikomi apribojimai karantino metu, kadangi kilo neaiškumų dėl tam tikrų paslaugų priskyrimo laisvalaikio, pramogų ir sporto paslaugoms (...) Buvo tikrai tokių situacijų, kada matėme, kad nustatytomis tvarkomis yra piktnaudžiaujama“, – posėdyje teigė laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Nutarimo dėl karantino pataisose įtraukta nuostata, jog draudžiama teikti laisvalaikio, sporto įrenginių eksploatavimo, sporto klubų, kūno rengybos centrų, pramogų, poilsio, baseinų, pirčių, diskotekų, šokių salių, kino teatrų ir kino klubų paslaugas.

Draudimo išimtis bus taikoma viešosioms pirtims, kurios skirtos asmenų higienos poreikiams tenkinti.

SAM pažymi, kad nauji ribojimai neįvedami, o sprendimu siūloma aiškiau apibrėžti laisvalaikio, pramogų ir sporto paslaugas, kurioms yra taikomi apribojimai karantino metu, „kadangi kyla neaiškumų dėl tam tikrų paslaugų priskyrimo laisvalaikio, pramogų ir sporto paslaugoms“.

Antrasis karantinas Lietuvoje įvestas lapkričio 7-ąją ir planuotas iki lapkričio 29-osios, tačiau A. Veryga teigė, jog jį bus siūloma pratęsti. Per karantiną viešose vietose privaloma dėvėti veido kaukes, draudžiama kavinių, barų ir pasilinksminimo vietų veikla, beveik visi renginiai, išskyrus aukšto meistriškumo sporto varžybas be žiūrovų, galioja kiti ribojimai.

A. Veryga minėjo, kad karantiną bus siūloma tęsti, sprendimus dėl to Vyriausybė turėtų priimti kitą savaitę.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Zenonas Navickas

  Nuoroda

  Kai žmogų suvaržyt, tai visi uoliai puola vykdyt nutarimus nedelsiant, o kai palengvint sąlygas, tai kaži ar kitą savaitę sulauksim, nes šeštadienį (21 d.) požymių, kad viešos Anykščių ir Svėdasų pirtys dirbtų nepastebėjau. O vyriausybės patikslinime (18 d.) rašoma: "Draudžiama teikti laisvalaikio... ...pirčių (išskyrus viešąsias pirtis, skirtas asmenų higienos poreikiams tenkinti),... ...paslaugas..." Aišku, visus pakeitimus sunku sužiūrėti ir į juos reaguoti, todėl dėl šios savaitės pretenzijų nekeliu, bet nusiunčiau komunalinio administracijai Vyriausybės nutarimą ir tikiuosi kitą šeštadienį nusiprausti pirtyje.

  Prieš 2 dienas
 • Robke

  Nuoroda

  Nu kapec, uzdare pirti. Gyvenu bendrabutyje,tai kur nuspraust?

  Prieš 5 dienas
 • Teks

  atsakymas į: Robke Nuoroda

  Bliudi nusmazgot

  Prieš 4 dienas
 • stase

  Nuoroda

  Supratau , kad Anyksciu pirtis turetu dirbt.

  Prieš 5 dienas
 • Branius

  atsakymas į: stase Nuoroda

  Turėtų teikti paslaugas, nerybojant lyčių lygybės laisvės dėl patekimo pirties darbo metu. Dabar LAISVĖS partija gina lyčių lygybę ne tik prausiantis....

  Prieš 5 dienas