Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Šiandien 14 valandą koronavirusu sergančių anykštėnų skaičius jau buvo 51 arba 52. Pasak Anykščių rajono vicemero Dainiaus Žiogelio, skirtingos informacijos sistemos rodė skirtingus skaičius.

 "Čia kaip gyvas organizmas. Informacija nuolat keičiasi," - "Anykštai" sakė D.Žiogelis.

Rytą buvo skelbta, kad koronavirusu serga 49 Anykščių rajono gyventojai.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jau nebeskelbia net kokioje imonėje

  Nuoroda

  Vaizdas toks kad čia jūsų pačių reikalas ! Norite užsikrėsti - dalyvaukite renginiuose, kurie reklamuojami ir organizuojami dar iki šiol ! Visiems dal labai linksma ? Tuoj verksite kruvinomis ašaromis, net nesulaukę Naujų metų !
  Kaip gali neužsikrėsti virusu, jei rajono vadovų dėka slepiami viruso židiniai ?

  Prieš 4 dienas
 • Kurioje vietoje slėpė? Galima patikslinti?

  Prieš 4 dienas
 • Kur-kur, ogi šitame straipsnyje

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Rašo 49 serga, tai kur ? Kam slepia ?
  Rašykite : K.Šaipoka serga - galimas židinys KIK... !
  "Kagra" 5...
  "Anykščių ratas" -.. ?
  Tarybos narys - ...
  Viena moteris mirė nuo Covid jau !
  ir daug dar...
  Neslėpkite, bus dar baisiau ! ! !

  Prieš 4 dienas
 • Donaldas

  Nuoroda

  Nei kvapo neliktų koronaviruso, jei rajono vadovu būtų gerbiamas K. Tubis. Dabartiniai vadovai bejėgiai sustabdyti pandemiją.

  Prieš 4 dienas
 • eik geriau žvakiu gaminti

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Politika ne tau ! Jau viena kart "nudegei liežuvį" su sankryžu stebėjimu - darba praradai ! Nu spektaklyje geriau pavaidink - ten tau vieta !

  Prieš 4 dienas
 • Juozas Donaldui

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Žmogus neigia, kad yra Dievas, paneigs ir kad yra virusas

  Prieš 4 dienas
 • Chi- chi- chi

  atsakymas į: Juozas Donaldui Nuoroda

  Neprovokuok, užanspauduos tavo prieigą prie interneto :)
  Beje, valdžios pareigūnams ir tarnautojams yra kur pasitemti dėl pamdemijos plitimo prevencijos priemonių taikymo rajone.Čia kalbų minkštumu ir trepsėjimui prie vienos palapinės , džiaugiantis jos pajėgumais neišspręsi užkrato plitimo apribojimų.

  Prieš 4 dienas
 • op

  atsakymas į: Chi- chi- chi Nuoroda

  klausykit juozo nurodymu tuoj pat iveskit karine padeti Anyksciuos jopapa:D cionai ne koks vilnius ir ne kaunas ir vobsce ne Lietuva, oj vargseliai neturi musu juozo delto uzkratas plinta chi chi chi

  Prieš 4 dienas
 • D :)

  atsakymas į: op Nuoroda

  visų pirmiausia reikia keisti Vaiginą, kad ligoninėje kas nors pasikeistų. Gerai žinau padėtį, nes dirbdamas patarėju buvau atsakingas už ligoninės darbą

  Prieš 4 dienas
 • Donaldai

  atsakymas į: D :) Nuoroda

  Ligoninė - ne laidojimo namai ! Čia tavo pagamintų žvakių tikrai nereikia ! O dirbai tu ne patarėju, o subinės laižytoju ! Taigi kam laižei, to ir prašyk malonės ! :-)

  Prieš 4 dienas
Įkelti daugiau