Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Lapkričio 18 d. gautas pranešimas, kad lapkričio 17 d. apie 17–18 val. Anykščiuose, Liudiškių g., trys jaunuoliai pareikalavo atiduoti pinigus iš vyro (g. 1951 m.), o šiam atsisakius, vienas užpuolikų sudavė ranka bei aštriu daiktu sužalojo veidą.

Nukentėjusysis, suteikus medecininę pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nesuptantu

  Nuoroda

  Kaip susiję užpuolimas ir cipuotos padango?! Gaunasi, kad vienas apie akecias, o kitas apie vezecias. Gal skaityt nemokat.?!????

  Prieš 4 dienas
 • "ščipuotas"

  atsakymas į: Nesuptantu Nuoroda

  Taigi ten kiek anksčiau kažkoks proto bokštas apkaltino policininkus, kad tie baudžia už vasarines padangas. Straipsnyje apie supjaustytą žmogų. Gal vyruką už padangas nubaudė, tai jis dabar kiekviename straipsnyje apie padangas rašys. Tai aš jį ir patrolinau. Sorry, guys. Daugiau taip nedarysiu :-) Bet padangos nebūna nei ščipuotos, nei čipuotos. Jos būna šipuotos, jei vartot rusišką barbarizmą.

  Prieš 4 dienas
 • uostykit visi jus

  atsakymas į: "ščipuotas" Nuoroda

  jabanu klubas

  Prieš dieną
 • Padanga

  atsakymas į: Nesuptantu Nuoroda

  Svarbu vyriškai pasikalbėti :-) Straipsnių neskaito ?

  Prieš 4 dienas
 • Taigi

  atsakymas į: Nesuptantu Nuoroda

  Viena pragaro merga vienam kipšui ant uodegos užmynė ir nuo to prasidėjo ble-ble-ve apie padangas ir baudas.
  Esmė, kad rajono savivaldybėje politikai diktuojantys valdžios struktūrų darbą, gyventojų saugumu nesirūpina, nes rinkimai baigėdi, apšvietimą išjungė ir pareigūnų prevencinį patriuliavimą atšaukė.
  Nukentėjusijų gynimo reikalas yra pačių nukentėjusių kaltės reikalas, kad nepadirenka saugios buvimo vietos.

  Prieš 4 dienas
 • Nuoroda

  Policija nemato nieko,laksto ten kur nereikia.Zmogelis neatidave pinigu tai vadinasi suplaustom jam veida,ar tai normalu is ju puses kas taip padare?O kas padare tai labai jiems skaudes,jie zino kaip ir kada padare.Jam skauda tai ir jie niekur nepabeks,reiks atsakyti.Patys nesugeba uzsidirbti tai vadinasi reik suzaloti.Gyvuliai ne paaugliai

  Prieš 4 dienas
 • laksto ir renka baudas

  atsakymas į: Nuoroda

  kas padangų dar nepasikeitė į "ščipuotas" ...kai lauke vis dar +12 C :-)

  Prieš 4 dienas
 • Donaldas

  atsakymas į: laksto ir renka baudas Nuoroda

  Įspėju, keiskit padangas į žiemines ar ščiupuotas. Stebiu, užsirašau mašinų numerius ir perduodu policijai. Nepykit, jei gausit pranešimus apie paskirtas baudas

  Prieš 4 dienas
 • ale tikrai žmogui sperma smegenis užspaudė ?

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Nesuvokiama kaip toks dar kažką patarinėjo valstybės įmonėje ?

  Prieš 4 dienas
 • O prie ko čia " Anykščių vandenio" įmonė? Jeigu tau su sperma akys užtaškytos tai eik praustis. Dar ir upė neužšalus.

  Prieš 4 dienas
Įkelti daugiau