Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Susirgimas koronavirusu nustatytas Anykščių rajono tarybos nariui, UAB„Anykščių ratas“ savininkui Vygantui Šližiui. Ši liga diagnozuota ir dar vienam „Anykščių rato“ darbuotojui.

 

V.Šližys „Anykštai“ sakė, kad sekmadienį šiek tiek pakilo temperatūra, perštėjo gerklę, todėl nusprendė pasidaryti mokamą testą. Atsakymas buvęs teigiamas.

„Saugojausi. Visur ėjau tik su kauke, dezinfekavau paviršius... O susirgęs kolega apskritai preciziškai prisižiūrėjo, net batų padus dezinfekuodavo. Nuolat devėjo pirštines“, - „Anykštai“ sakė V.Šližys.

Skonį ir kvapus V.Šližys jaučia, apetitas nedingo. „Vakar vakare temperatūra buvo 37,1, ryte - temperatūros nėra. Naktį šiek tiek nugarą padiegė“, - apie savijautą „Anykštai“ sakė V.Šližys.

UAB„Anykščių ratas“ - tolimųjų pervežimų įmonė. Pasak V.Šližio, iš reisų grįžusiems vairuotojams yra skirta atskira patalpa, jie „nesimaišo“ su kontoros darbuotojais, tačiau jis mano, jog vis tiek greičiausiai virusą atvežė vairuotojai.

Visa V.Šližio šeima bei viena UAB„Anykščių ratas“ kontoros pamaina yra izoliacijoje. Įmonė prieš kurį laiką prevenciškai pradėjo dirbti pamainomis. Verslininkas sako, jog nurodęs ir nemažą ratą kontaktinių asmenų. „Daug kam suteikiau atostogas“, - ironizavo verslininkas.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • liuncyperis

  Nuoroda

  nu jo ,vairuotojai kalciausi kad slizykas karona pagavo.maziau reik baliavot verslininkeliams nebus tadu ir karonos.

  Prieš 4 dienas
 • A ja jai...

  Nuoroda

  Teks dabar Šmigelskui Šližio jaučius ganyti... :)

  Prieš 4 dienas
 • Jonas

  atsakymas į: A ja jai... Nuoroda

  Piemeniu bus Bitvinskas. ,,Šilelis" jau nebeskelbia kitiems metams prenumeratos. ,,Anykštos" desantininkas operaciją ,,sunaikink" įvykdė 100 procentų. Viena purvasklaida bus mažiau.

  Prieš 4 dienas
 • DAF/dave asilui fura/

  Nuoroda

  Nevarom ant vairuotoju, nes per tuos vergus puse Europos laikosi, o jie vis visur kalti lieka, tai mara uzveza tai vel kas nors kam nors negerai????♨️

  Prieš 4 dienas
 • Asd

  Nuoroda

  Sėkmingų atostogų.

  Prieš 4 dienas
 • V.š

  Nuoroda

  Ši liga skirisi nuo kitų tuo, kad draugai nelanko.:-)

  Prieš 4 dienas
 • Vygai

  atsakymas į: V.š Nuoroda

  Vaizdo skambutis draugams ir įkalkit. Ką telekomunikacijų technologijomis nemoki naudotis -) ?

  Prieš 4 dienas
 • Brone

  Nuoroda

  ce minkas juokas, a va tau slizys kad ir uzsikrete a vistiek kaip fatagrafava tai juokes .

  Prieš 4 dienas
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Pastebėjau keistą apklausą "Anykštoje" : "Ar tikite, kad bus išrasti skiepai nuo koronaviruso?" Atsakyti turėčiau: "žinoma - galbūt - netikiu". Ar apklausos skelbėjai nežino, kad Kinai turi vakciną, rusai turi bent tris, "Phiser" žada jau irgi pradėti gaminti? Negi redakcija mano, kad anykštėnai buki, nesugeba naudotis internetu, nežiūri TV, neskaito laikraščių?

  Prieš 4 dienas
 • ???

  atsakymas į: Jūza fon Krakatūza Nuoroda

  aiškiai, matyt, kad tamsta jau rusiška vakcina paskiepytas...

  Prieš 4 dienas
Įkelti daugiau