Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Koronavirusu užsikretė UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka. Jis „Anykštai“ sakė, jog jokių ligos simptomų nejaučia.

 

„Testą pasidariau dėl šventos ramybės, nes vieną dieną buvo pakilusi temperatūra“, - aiškino K.Šapoka.

Pasak UAB Anykščių komunalinis ūkis direktoriaus, įmonėje jis nebuvo nuo lapkričio 10-osios, nes turėjo nedarbingumo pažymėjimą. Todėl pastarosiomis dienomis artimų kontaktų su darbuotojais neturėjo.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kur konkretumas?

  Nuoroda

  Užknisot jau su savo pletkais. Virusinem infekcijom pastoviai visi serga. Parasykit pletkus kai konkrečiai nuo CORONOS mirs. Ar bent sunkios prasirgimo pasekmės.

  Prieš 4 dienas
 • Žinau rajone bent kelias įmones

  Nuoroda

  kuriose darbuotojais ir užkratu direktoriai nesirūpina - kaukių nedalija, patalpų dezinfekavimu nesirūpina ! Numesta mačiau po buteliuką rankoms prie wc "kaip ant juoko" ! Taigi dalinkit darbuotojams kaukes, oro jonizatorius statykite, purkštuvus statykite paviršius dezinfekuoti su spiritu prie staklių, laiptinėse turėklams - nu nebijokite, neišgersime to marmalo ! Suprantu privatininkai gamyboje taupo, nu bet savivaldybės įmonėse nesiimama priemonių - tai jau bijokit Dievo, tikrai, tikrai būsite nubausti ! Kaip sakydavo mano senelis "duodu kepurę prišikti" - tikrai būsite nubausti !

  Prieš 4 dienas
 • suprasim, kad patiems reikia rūpintis savimi ....bet matyt lengviau kaltinti kitus ko nors nepadarius....

  Prieš 3 dienas
 • ...

  Nuoroda

  Karma

  Prieš 4 dienas
 • ...

  Nuoroda

  Katma

  Prieš 4 dienas
 • skaitove

  Nuoroda

  Ot anyksta bando su siuo straipsniu kelti bangas. Juk straipsnis buvo naujienose zymiai zemiau, nei dabar - pirma naujiena.
  Sakyciau zemas lygis..

  Prieš 4 dienas
 • Tie du sakiniai nėra straipsnis

  atsakymas į: skaitove Nuoroda

  Tai informacinis pranešimas visuomenei.

  Prieš 4 dienas
 • Skaitove

  atsakymas į: Tie du sakiniai nėra straipsnis Nuoroda

  O kiti pranesimai yra maziau svarbesni, kad reik sia “naujiena” kelti i virsu, kad butu didesnis lankomumas?
  Jei visuomenei rasytumete naudingesnius pranesimus, tai nereiketu ir kilnoti paskelbtas zinias i virsu, nes lankytojai patys lankytusi savo noru kasdien.

  Prieš 3 dienas
 • Asd

  Nuoroda

  Pasinaudokite proga ir paatostogaukite. Darbai ne vilkas į mišką nepabėgs.

  Prieš 4 dienas
 • nu

  Nuoroda

  o kaip gi čia atsitiko ,taigi viskas tik išpūstas burbulas,nereikia nei dezinfekcijų, nei kaukių

  Prieš 4 dienas
Įkelti daugiau