Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Anykščių rajono savivaldybė Kalėdų rezidencijos atidarymo renginį gruodžio 5 dieną ruošiasi transliuoti internetu.

 "Tiesioginę transliaciją įgyvendins ta pati kūrybinė komanda, kuri tiesiogiai transliavo ir praėjusių metų eglės įžiebimo renginį – UAB INTEMA. Planuojama 2 val. transliacija, kaina – iki 1500 Eur.", - "Anykštą" informavo Anykščių rajono savivaldybės specialistė ryšiams su visuomene Silvija Sakevičiūtė.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Nesuprantu kam to reikia.. Pinigų švaistymas.. Gal tiesiog pabūkim visi namuose.

  Prieš 4 dienas
 • info-ekonomistė

  atsakymas į: Nesuprantu Nuoroda

  pinigus, skirtus savivaldybės biudžete dėl Kalėdinės šventės reikia įsisavinti iki metų pabaigos. Kitaip formuojant ateinančių metų biudžetą savivaldybės kultūros skyrius praras galimybę planuotis išlaidas ir turės sumažinti savo veiklos biudžetą nepanaudotų lėšų dydžiais. Taigi tokia vat biudžetinių institucijų finansų valdymo tiesa.

  Prieš 4 dienas
 • Mokesčių mokėtoja

  atsakymas į: info-ekonomistė Nuoroda

  Tai nelaimė - gaus mažiau, pamanykit tik.... Ir puiku. Gaus mažiau - mažiau ir iššvaistys niekam, kokiek dabar iššvaisto. Net nežino visuomenė, kokiem. Ale suvenyrinėm kaukėm, ir kt. absurdais. O kad lieka, ir neturit kur protingai panaudot, galiu patart - nupirkit skanumynų maišelį ir išnešiokit TIKRAi vienišiem sunkiai besiverčiantiem senukam - tegu bent kartą ką skaniau suvalgo. Sąskaitas apmokėkit, vitaminų nupirkit.... Nežino, padėti kur....Ot veltėdžiai švaistūnai....Čia jau žodžių trūksta. Tokius auklėt jau nebe žodžiais reikia

  Prieš 4 dienas
 • Juozas

  atsakymas į: Mokesčių mokėtoja Nuoroda

  Tamsta taip nesikarščiuokite. Mūsų išrinkti politikai, diktuojantys savivaldybės administracijai kaip naudoti biudžeto lėšas, pasitiki administracijos sprendimais ir palaiko reprezentacinius pirkimus dėl bendro anykštėnų gerovės siekio. Ne visi tik užkimštu pilvu yra sotūs ir laimingi. Labai reikia žmonėms ir mėnulio šviesos ir pasisupti ant " auksinių" sūpynių miestelio centre ir į kalėdų aktorių pažiūrėti...

  Prieš 4 dienas