Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Nuo koronaviruso mirė anykštėnė. Anykščių rajono Ekstremaliųjų situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas, rajono vicemeras Dainius Žiogelis „Anykštai“ sakė, jog mirė 80-85 metų amžiaus grupei priklausanti Anykščių miesto gyventoja.

Tai pirmoji koronaviruso auka Anykščiuose. Patikslintais duomenimis ji mirė Panevėžio ligoninėje. Anykščių ligoninės laikinasis direktorius Dalis Vaiginas "Anykštai" dėstė, jog neturi informacijos apie mirusią anykštėnę. Tačiau, panašu, jog ji pirmiausia pateko į Anykščių ligoninę, o paskui buvo pervežta į kitą ligoninę.    

Redakcijos duomenimis mirusi moteris buvo slaugomas ligonis.

Šį rytą skelbta, jog Anykščių rajone koronavirusu serga 60 asmenų.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jonas

  Nuoroda

  Ko neparasot,kad nuo sirdies ligu per para mirsta 30 tukstanciu zmoniu, ar siais laikais mirata tik nuo koronos?

  Prieš 3 dienas
 • jonui

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Jei kiekvieną dieną miršta 30 000 žmonių nuo širdies ligų, tai per metus 10 950 000 mirčių. Primenu, kad Lietuvoje yra 2,795 milijonų žmonių.

  Prieš 3 dienas
 • Jonas

  atsakymas į: jonui Nuoroda

  Atsimerkite,ismokite skaityti komentara, kuriame neparasyta ,kad tai lietuvoje,aplamai pasaulyje. Primenu ,iseikite i lauka, internetas jum kenkia.

  Prieš 3 dienas
 • Janina

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Ir prie ko čia pasaulio duomenys, jei kalbama apie Anykščius ir Lietuvą

  Prieš 3 dienas
 • Juozapota

  atsakymas į: Janina Nuoroda

  Janinute pupa uoga, ko nervuojiesi? Viskas juk įdomu, a ne ? :)

  Prieš 2 dienas
 • +++

  Nuoroda

  sako nera kovid-19,tai kodel anykstenai vezami i utenos ligonine,kas neturit ka rašyti ,nerašykit nieko.yra ši baisi liga ir labai saugotis patiems ,, ,nes tuoj nebebus kur visus suguldyt

  Prieš 3 dienas
 • Klausimas ziogeliu

  Nuoroda

  kaip socialinės darbuotojos sededamos prie gretimu stalu dirba skirtinguose padaliniuose ir tipo mes neturim karūnos zidinio neslepkit faktu

  Prieš 4 dienas
 • xp

  Nuoroda

  vokietijoje aiškiai pasakė, per visą laikotarpį nėra nei vienos mirties nuo korono. manau ir čia mire nuo gretutinių ligų, amžiaus.... o ne no jokio korono.

  Prieš 4 dienas
 • To Xp

  atsakymas į: xp Nuoroda

  Manyti ir išsakyti turite teisę, bet tai nereiškia, kad jūsų nuomonė teisinga. Tai tas pats , kas manyti, jog žemė plokščia ir laikosi ant trijų dramblių, nes kažkur ten knygoje skaičiau.....

  Prieš 3 dienas
 • NU jau nu jau

  atsakymas į: xp Nuoroda

  neskaityk fake news....ir neplatink.

  Prieš 4 dienas
Įkelti daugiau