Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Ketvirtadienį, lapkričio 19-ąją, Lietuvoje koronavirusu sirgo 29 tūkst. žmonių. 100 tūkst. gyventojų teko 773,5 sergantys.

 Didžiausias sergamumas buvo Šilalės rajono (100 tūkst. gyventojų - 1612 sergantys), Šiaulių miesto (1357) ir Skuodo rajono (1219) savivaldybėse. Anykščių rajone sirgo 60 žmonių, 100 gyv. - 260,5 atvejo. Sergamumas koronavirusu lieka vienas mažiausių šalyje. Mažesnis sergamumas yra 6 iš 60-ies savivaldybių.

Daugiausiai Lietuvoje sergančių yra 50-59 metų amžiaus grupėje - 7,5 tūkst. Šioje, o ir daugumoje kitų amžiaus grupių daugiau sergančių moterų, nei vyrų. 50-59 metų amžiaus grupėje serga 4,7 tūkst. moterų ir 2,8 tūkst. vyrų. 40-49 metų amžiaus grupėje serga 4 tūkst. moterų ir 2,9 tūkst. vyrų.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Boba

  Nuoroda

  Tai ne tik korono virusas puola bobas tokiu metu bet ir intrigos su klimaksu????

  Prieš 3 dienas
 • Na

  Nuoroda

  O , kad moterų daugiau nei vyrų belikę , šito neparašot?

  Prieš 4 dienas
 • Atitinkame vidurkį

  Nuoroda

  Pas mus toje amžiaus grupėje serga 19 gyventojų. Irgi daugiausiai, iš 19 vyrų tik 5.

  Prieš 4 dienas
 • Medikas virusologas

  Nuoroda

  Kodėl dažniau puola moteris ? Virusą jos pasigauna dažniausiai per "užpakalį"... :-) Taip, taip..nesijuokite, jis lipte prilimpa ant užpakalio naudojantis viešaisiais tualetais atsisėdus ant klozeto. Tai patvirtinta moksliškai (nežinau ar tas galioja virusui Covid-19 ?). Taigi ponios ir panelės - pirmiausia apsidairykite kur, ir ant ko tupiate ! Užpakalio juk nedezifekuosite.. :-)

  Prieš 4 dienas
 • Vinca

  Nuoroda

  suvis blagai nebus kam ir valgyt pataisyt kolai pagis bus sausa dieta

  Prieš 4 dienas