Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis atsisako Seimo nario mandato, protestuodamas prieš naujosios valdžios veiksmus skirstant pozicijas parlamente, ketvirtadienį paskelbė frakcijos atstovė Dalia Vencevičienė.

 

Anot „valstiečių“, tokį sprendimą jis ir didžiausia opozicijos frakcija priėmė „nepritardami ir protestuodami prieš Seimo vadovybės ir Seimo daugumos veiksmus, kuriais eliminuojama didžiausia opozicinė frakcija iš Seimo vadovybės“.

„Dar ryte frakcija pranešė atsisakanti dalyvauti tolesniame politiniame farse, kurį kuria frakcijos pasitikėjimą praradusi Seimo vadovybė ir valdančioji dauguma. R. Karbauskis prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai įteiks artimiausiame šios komisijos posėdyje“, – sakoma partijos pareiškime.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Klausimas

  Nuoroda

  Sakot gerai, kad pasitraukia? Tai kodėl tada iš kart atsiranda pasiūlymas dėl 7 pavaduotojo? Kodėl tai pirma pozicija, kada taip elgiasi su stipria opozicija? Bijo jos? Tik silpni gali bijoti ir nevertinti savo priešininko. Paprastai šakmatininkai šitą žino.......

  Prieš 3 dienas
 • As

  Nuoroda

  Pasenus nuotrauka bet vistiek deda nesugeba naujos nufotkint

  Prieš 3 dienas
 • Pats tu sena nuotrauka

  atsakymas į: As Nuoroda

  Nežinojai gal dar kad Seiman sugrįžo Greta ! :-)

  Prieš 3 dienas
 • Burbiške Branys

  Nuoroda

  Net pyrstelajau :-)

  Prieš 4 dienas
 • Išėjai...

  Nuoroda

  Išėjai su gandrais ir su lapais žaliais, nežinau kur ieškoti tavęs...

  Prieš 4 dienas
 • Valstietis

  Nuoroda

  Ramuno Karbauskio pavyzdžiu galetu buti ir kiti partijos narei, kurie seimo nareis tapo pagal saraša... Ateitu sekantys pagal saraša... 17,18,19,20 ir t. t va tada butu tikras apsivalymas partijoje!!!! O jeigu dar vienmandatininkai atsisakytu savo mandatu ir nesilaikytu seimo nario kedes??? Gal ir naujoji dauguma suprastu, kad 16 nauju nariu tektu renkti is naujo!!! Eurukus kainuotu-sumažitu noras intrigoms naujai daugumai...

  Prieš 4 dienas
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Manau,kad seimo Pirmininkė yra vyresnio brolio marionetė.Politikai,mąstantys taip nesielgia.Turės valstiečiai septintą seimo pirmininko pavaduotoją,kai numato statutas. Iš paskutinių pareiškimų,atrodo,kad katytė pridėjo į miltus....

  Prieš 4 dienas
 • Alfabetas

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Gerbiu Romualdą už tai, kad pasirašo vardu ir pavarde. Būtų gerai, jei neliktų mistinių Donaldų, Juozu ir pn.

  Prieš 4 dienas
 • Kar

  atsakymas į: Alfabetas Nuoroda

  taip pat ir Alfabetų...

  Prieš 3 dienas
 • Mistika

  atsakymas į: Alfabetas Nuoroda

  Alfabetas? Kur čia vardas baigiasi ir kur pavardė? Pasirašytų "JUOZAS" tai ir D:) būtų aišku, bet visi nori pabūti kitokie negu iš tikro yra.

  Prieš 4 dienas
Įkelti daugiau