Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras skelbia, kad nuo lapkričio 23 dienos, pirmadienio, įstaigoje pradės dirbti nauja šeimos gydytoja.


Suaugusių skyriuje darbą pradeda šeimos gydytoja Rasa Norkūnaitė-Tervydienė.
Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Sonata Steniulienė džiaugėsi, kad pavyko į įstaigą pritraukti jauną, neseniai studijas baigusią, jau darbinės praktikos turinčią specialistę.Tiesa, atskleisti daugiau detalių apie gydytoją sakė negalinti, nes vadovaujasi asmens duomenų apsaugos įstatymais.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Idomu

  Nuoroda

  Galbut zinot ar gris dar daktare Trescenko?

  Prieš 3 dienas
 • Kitai pa....

  Nuoroda

  O kas tamstai gyd.Brazaitis -kavalierius kad patiktų.Kiekvienam ir neprivalo ítikt o tik atlikt savo darbą.Žmonių bjaurumui ribų nėra

  Prieš 3 dienas
 • Pacientė iš kaimo

  Nuoroda

  O man gyd. Brazaitis yra normalus šeimos gydytojas, daug išmanantis, patarianti, paaiškinantis . Manau, kad pacientai įvairūs ir su įvairiais norais. Sėkmės mano gydytojui ir naujai gydytojai!

  Prieš 3 dienas
 • Pacijantė

  Nuoroda

  Kada pas gydytoja bus galima prisirašyti,nes su Brazaičiu neimanoma

  Prieš 3 dienas
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Tai gal lengviau bus pakliūti poliklinikon, kai dar viena daktarė atsirado. Sunku prisiregistruoti, sunku pakliūt pas daktarus. Dabar kitų ligų nebeliko, tik korona.

  Prieš 3 dienas
 • ANYKŠTĖNĖ

  Nuoroda

  Tikrai jau kuo toliau nuo Brazaičio.Net šlykštu klausyti kai koneveike ir peike kitus gydytojus.Ir kas jis toks kad nedėvi gydytojo aprangos,o sėdi sa savo mėlynuoju švarku tik.

  Prieš 3 dienas
 • Kita pacientė

  Nuoroda

  Man labai patinka šis jaunas gydytojas. Na ir pomėgis- ima rašinėti, kas užeina ant seilės...

  Prieš 3 dienas
 • Kitai pa....

  atsakymas į: Kita pacientė Nuoroda

  Kiekvienas žmogus turi teisę išsakyti savo nuomonę. Man gydytojas nepatinka.

  Prieš 3 dienas
 • pacientė

  Nuoroda

  gerai, gal pakeis brazaitį, nes su juo sunku bendrauti.

  Prieš 3 dienas
 • Tai va kaip...

  atsakymas į: pacientė Nuoroda

  O Brazaitis išvažiuoja iš Anykščių?

  Prieš 3 dienas
Įkelti daugiau