Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Anykščių rajono savivaldybės įsteigtą Antano Baranausko literatūrinę premiją šiemet pasiūlyta suteikti profesoriui, žymiam prozininkui,meno filosofui, literatūrologui,Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui Vytautui Martinkui.


Akademiko V.Martinkaus kandidatūrą premijai pasiūlė Lietuvos mokslų akademiją. Premiją jam siūloma skirti už 2018 metais išleistą romaną "Tavo bažnyčios rūsys".

 Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Pritariu tokiam pasirinkimui. Rašytoją Vytautą Martinkų pažįstu asmeniškai, turiu jo pasirašytų knygų, jis buvo Rašytojų sąjungos pirmininku.

  Prieš dieną
 • Kokie gi čia anykstenai yra kūrėjai...visi moka skaityti, pasidomėkite.... Ar rasit tokių anykštėnų...

  Prieš 3 dienas
 • smalsus

  Nuoroda

  Kažkas ,kažkur susitiko,pasisedėjo prie kavos puoduko ir še tau dovana. Gal galite apie šį žmogų parašyti plačiau,o gal ir vertas. Daug kas parašo knygas ir ne vieną dešimtį žinoma savame krašte žinomi žmonės. Atskleiskite paslaptį kas pasiūlė. Kai sužinosim viską bus ramu.

  Prieš 3 dienas
 • Dijana

  Nuoroda

  Mieli komentatoriai, perskaitykite romaną "Tavo bažnyčios rūsys" ir gal nebekils klausimų ar gerbiamas rašytojas vertas šios premijos...

  Prieš 3 dienas
 • Aaa

  Nuoroda

  Labai teisinga. Tinkamas kandidatas.

  Prieš 3 dienas
 • Klausimas

  Nuoroda

  Premija tai Anykščių savivaldybės. O kuo šis ponas susijęs su Anykščių kraštu, ar kada kur nors rašė apie Anykščius? Kažkodėl premijos skiriamos paskutiniu metu asmenims, niekuo nesusijusiems su Anykščiais. Tuo tarpu anykštėnai kūrėjai pamirštami. Teisingas posakis, kad savam krašte pranašu nebūsi.

  Prieš 3 dienas
 • is kur jus

  Nuoroda

  juos atkasat idomu ,toks zinomas ,bet ar zino bent vienas anykstenas

  Prieš 3 dienas