Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Penktadienio, lapkričio 20-osios, duomenimis, Anykščių rajone koronavirusu serga 63 asmenys. Ketvirtadienio rytą skelbta, kad serga 60 anykštėnų, o po pietų „oficialių“ sergančiųjų buvo belikę 54.

 

Anykščių rajono vicemeras, Ekstermaliųjų situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas Dainius Žiogelis „Anykštai“ sakė, jog ketvirtadienį iš sąrašo išbraukti 6 pasveikę asmenys, tačiau per dieną fiksuoti nauji 9 susirgimai.

Naujų koronaviruso židinių įmonėse ir įstaigose nenustatyta. Samdyta įmonė UAB„Dezinfa“ dezinfekuoja daugiabučių namų laiptines, kuriose gyvena koronavirusu užsikrėtę žmonės, bei įstaigas, kuriose sergantys žmonės dirba.

Vienos laiptinės dezinfekavimo paslauga Anykščių rajono savivaldybei kainuoja per 300 eurų. Jeigu darbas atliekamas savaitgalį, pasak D.Žiogelio, įkainis yra 30 proc. didesnis.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jjjj

  Nuoroda

  Savivaldybės gydytoja ir vėl mieste eina be kaukės......

  Prieš 2 dienas
 • Donaldas

  atsakymas į: jjjj Nuoroda

  pamatę, skambinkit man ar policijai

  Prieš dieną
 • kokią galią su Covid-19 turi

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  žvakių gamintojas ?

  Prieš dieną
 • ar

  Nuoroda

  ar ne laikas vaikus mokyti nuotoliniu,tiek pradinukus,tiek vyresnius.jei jau kaip kalbama,kad vaiku daktare serga ir niekas nestabdoma,niekam nerupi net vaiku sveikata.

  Prieš 2 dienas
 • Knysliukas

  atsakymas į: ar Nuoroda

  Atsakymas i AR –nenusisnekek!

  Prieš 2 dienas
 • Ggg

  Nuoroda

  Gyvensit bled visi kaip siaures korejoj bukit ramus????

  Prieš 3 dienas
 • Klausimas

  Nuoroda

  P.Vičiniene gal jau įvesite nuotolinį mokymą?Ar jau taip svarbi ta muzika"karo metu"?Jeigu jau susirgo vaikų l.gyd.,tai ko dar laukti?

  Prieš 3 dienas
 • Siaubas

  Nuoroda

  Neikit i Jara pirkt spurgu ten visos serga ir liepe niekam nesakit ir dirbti toliau. Siaubas ko tik nepadaris del pinigeliu.

  Prieš 3 dienas
 • atsakymas į: Siaubas Nuoroda

  Dėl tokių spurgų - verta rizikuot :D

  Prieš 3 dienas
 • As

  Nuoroda

  O kur vasara buvo virusas,dabar orai permainingi,jei peršalai iškart korona.Nieks nezino teisybės.

  Prieš 3 dienas
Įkelti daugiau