Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Kiekvieną dieną skelbiant nieko gero nežadančius skaičius apie užsikrėtusius koronavirusu, skeptikai atvirai sako, kad šiemet tokių Kalėdų, kokias esame įpratę švęsti, nebus.Apie atšaukiamus kalėdinius renginius jau skelbia didieji Lietuvos miestai. Nepaisydama visų skaičių, Anykščių rajono savivaldybė investuoja dešimtis tūkstančių eurų į kalėdines instaliacijas, skelbia apie vėl veiksiančią Kalėdų rezidenciją.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, ar per pandemiją tikslinga leisti savivaldybės biudžeto lėšas kalėdiniams „blizgučiams“, klausė, kaip jie žada sutikti didžiąsias metų šventes.

 Audronė PAJARSKIENĖ, Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja:

- Mes niekada negalvojome, kad ateis kažkokia pabaiga. Mes visą laiką galvojame ir planuojame į priekį. Pritaikome visas galimybes ir išlaidas esamai situacijai. Žmonės nekviečiami susitelkti, yra visiškai kitokios priemonės ir formos.Priklausomai nuo situacijos, kiekvieną kartą bus priimami nauji kūrybiniai sprendimai.
Eglė bus įžiebta, bus švenčiamas Kalėdų rezidencijos atidarymas. Dabar tai garantuojame. Visai ne paslaptis, kad mes didžiausias investcijas numatome į tiesioginę internetinę kalėdinių renginių transliaciją.
Viskas apgalvota visiems įmanomiems variantams. Juk gyvenimas nesustoja. Kalėdos niekur nedings - šventė bus.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Replika

  Nuoroda

  o kartais verta pagalvoti..., stabtelėti į pasižiūrėti į tą, gal kartais perdėtą, blizgesio pirkimą-ar tai būtų didysis miesto ekranas, ar tai šviečiantys mėnuliai, ar auksinės sūpynės miesto centrinėje aikštėje. Gal paprastos, įrengtos jaukioje poilsio ir erdvės parko zonoje, kur yra ir dangaus daugiau ir žemės skleis tikro juoko, o ne parduodamo iš šalia stovinčio turizmo informacinio kioskelio....

  Prieš 2 dienas
 • Anykstene

  Nuoroda

  Kai salyje susidariusi tokia situacija del covid ar dar gali rupeti sventes svarbu buti sveikiems o be svenciu galima ir apsieiti o po visu svenciu atsiranda covid protrukiai tad geriau pasisaugoti o ne kazkur eiti

  Prieš 2 dienas
 • xxxx

  Nuoroda

  Patys gražiausi dalykai sukuriami neinvestuojant nei vieno euro. Tai santykis su savimi, su kitu, bendrystės džiaugsmas, o ne triukšmingi, "blizgantys" renginiai ir reginiai. Nepamirškime, kas yra Kalėdos. Tai Kristaus gimtadienis.

  Prieš 2 dienas
 • Pamąstymui

  Nuoroda

  "Didžiausia žmogaus bėda, kai jis bėga, perka, pasineria į virtualią erdvę, ir beveik nepalieka laiko pamąstyti apie pačius svarbiausius dalykus: kokia gyvenimo prasmė? Ko vertas mano gyvenimas? Koks mano santykis su Dievu?"
  kardinolas S.Tamkevičius

  Prieš 2 dienas
 • Padrikas

  Nuoroda

  pasisakymas. Kaži ar pati ponia, paskaičiusi ką pasakė, suvoktų ką norėjo pasakyti

  Prieš 2 dienas
 • O kam?

  atsakymas į: Padrikas Nuoroda

  Vis tiek savivaldybėje reaguoja į jos balsą o ne į žodžių prasmę

  Prieš 2 dienas
 • nu ir atsganius

  Nuoroda

  EUGENIJA,gal gana svesti

  Prieš 2 dienas
 • Virginijus

  Nuoroda

  Džiugu , kad žiūrima į perspektyva !!!

  Prieš 2 dienas
 • Knysliukas

  Nuoroda

  Vel biudžeto lesas taskys ant visokiu nesąmonių, kazkas neblogai uzsidirbs...

  Prieš 2 dienas
 • Vini Pukas kiaulai

  atsakymas į: Knysliukas Nuoroda

  Suprantu, kad esate pilietiškas ir informavote apie nemalonius faktus su Tubiu. Nebūkite abejingas ir šį kartą ir informuokite. Jei sakote, kad v ė l t a š k o m o s lėšos, tai bus galima nubausti už ilgalaikį švaistymą.

  Prieš 2 dienas
Įkelti daugiau