Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

- Tu girdi? Kažkas po namus vaikšto, - sako susijaudinusi žmona vyrui.
- Na ir ką aš dabar turėčiau daryti?
- Kaip ką? Eik ir pažadink Reksą!

Komentaras

Juozas:„Mano nuomone, artimiausiu metu, galime išgirsti apie mero sprendimą dėl neplaninio audito kokiame nors "Istorijų dvarelyje", kuriame kartais tikrai pasirodo vaiduokliai, veikiantys kaip savivaldybės administracijos funkcijų vykdytojai ar patarėjai...
Naujienas sekite fb paskyroje!"

Komentuoti

Kiekvieną dieną skelbiant nieko gero nežadančius skaičius apie užsikrėtusius koronavirusu, skeptikai atvirai sako, kad šiemet tokių Kalėdų, kokias esame įpratę švęsti, nebus.Apie atšaukiamus kalėdinius renginius jau skelbia didieji Lietuvos miestai. Nepaisydama visų skaičių, Anykščių rajono savivaldybė investuoja dešimtis tūkstančių eurų į kalėdines instaliacijas, skelbia apie vėl veiksiančią Kalėdų rezidenciją.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, ar per pandemiją tikslinga leisti savivaldybės biudžeto lėšas kalėdiniams „blizgučiams“, klausė, kaip jie žada sutikti didžiąsias metų šventes.

 Lina PAGALIENĖ, Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė:

- Aš nesu tikra, kad Anykščiuose planuojami kalėdiniai renginiai įvyks. Galbūt kažkiek ir skubama viešinti informaciją apie būsimus kalėdinius renginius. Aišku, tie šventiniai renginiai buvo planuojami, tai galbūt dėl to jie ir viešinami.
Bet situacija dėl susirgimų koronavirusu labai kintanti. Gali būti ir pagerėjimas iki Kalėdų, bet situacija gali ir pablogėti.
Nemanau, kad dabar, esant tokiai situacijai, reikėtų plačiai Kalėdas švęsti, kviestis svečius.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gal gali šita ponia paaiškinti

  Nuoroda

  ką reiškia žodis KARANTINAS ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Levute

  Nuoroda

  Tvora apie eglute butina , nesusigrus vienon kruvon zmones .

  Prieš 5 mėnesių
 • Donaldas

  Nuoroda

  Man tai aišku, kad savivaldybėje yra per daug subinių. Kad pateisinti kelnių trynimą, sugalvojama vis daugiau nesąmoningų ir neatitinkančių anykštėnų lūkesčius renginių. Tuomet ne žmonių sveikata, o bet koks, kad ir betikslis veikimas yra pateisinamas. Bus mano meras valdžioje arba pats būdamas meru, daug ką keisime kardinaliai. Šiuo metu sunku stebėti ir nervuotis

  Prieš 5 mėnesių
 • Rurialaižiui

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Jau prie "Ankštos" sankryžos buvai pakeitęs viską kardinaliai ! Kodėl nebetęsiat pradėtų darbų ? :-)

  Prieš 5 mėnesių
 • Debilui visai smegenys suskystėjo

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Tavo šeimininkui už vagystes iš visuomenės dar keturis metus reikes atsidėti ! Galėtum padėti ten jam ?

  Prieš 5 mėnesių
 • I

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Ką gudresnio tamstyte parašyk. Ir pastoviai tas pats.

  Prieš 5 mėnesių
 • statistika

  Nuoroda

  "Žurnalistams rojus: nereikia jokių naujų temų ieškot, jokių problemų kelt, pasiėmei vieną nutrintą seną plokštelę ir brūžini nuo ryto iki vakaro."
  Bet net tokiame rojuje www.bebraigerai nesugeba susirinkti informacijos ir bando šokdinti savivaldybės atstovę spaudai, kad jims suskaičiuotų kiek serga. Tinginiai, atsiverskite oficialią Lietuvos informaciją ir susiskaičiuokite. PVZ. man užtruko 3 min., kad sužinočiau kiek per parą susirgo Anykščiuose, kiek moterų, kiek vyrų ir kokio amžiaus.

  Prieš 5 mėnesių
 • ???

  Nuoroda

  Dabar nei badas,nei karas,nei maras.Gal vertėtų ir tiems bednūliams kažko imtis,kad nereiktų ištisai prašyti maisto?Gal reiktų atsakingiau tvarkyti savo piniginės reikalus?

  Prieš 5 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
  Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
  Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
  Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais...

  Prieš 5 mėnesių
 • Manau

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  taikliai pasakyta.

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau