Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Vyriausybės sprendimu Lietuvos savivaldybėms skirtas papildomas finansavimas valstybinės ir vietinės reikšmės keliams taisyti ir rekonstruoti pagal Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Anykščių rajono savivaldybei skirta 2 090 000 Eur.  

  Anykščių mieste, Valaukio  gatvėje Nr. 92AM naujai išasfaltuota atkarpa 345 m, šiems darbams panaudota – 47 231,61 Eur, iš kurių 2231,61 Eur savivaldybės biudžeto lėšų. Remonto darbai atlikti ir Vairuotojų  gatvėje Nr. 90AM, kur  naujai išasfaltuota atkarpa 778 m. Šios gatvės remontui panaudota 94 166,300 Eur, iš kurių 20 200 Eur savivaldybės biudžeto lėšų.

   Iš šių lėšų taip pat atliekami remonto darbai Anykščių r., Kavarsko sen., Janušavos k., Gintaro gatvės Nr. k13-1 remonto darbai, kurių vertė 69 000 Eur. Anykščių r., Debeikių sen., Aknystų k. kelio Nr. d16 Aknystos–Ąžuolynė remonto darbai, kurių vertė  51 000 Eur, ir Anykščių r., Troškūnų sen., Vaidlonių k., Pušyno gatvės Nr. tr21-1 remonto darbai, kurių vertė 76 000 Eur.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • senjorė

  Nuoroda

  žmonėm niekada negerai, baikit burzdėt

  14 valandų
 • Tai kada Slavenuose isaksvaltuos kelią? Kiek galima vaikščiot ir važinėt per duobes ir buzine!!!Joks valdininkas negyvena Slavenuose tai ir aksvaltuot nereikia ane?!!!!

  Prieš 2 dienas
 • Nesvarbu

  Nuoroda

  Nu tai taip iki šilumos gatvę sutvarkė kur viena kita mašina važiuoja, o kur žmonės kasdien važiuoja valaukio gatve į kalną paliko lopyta ir duobėta. Aišku svarbiau kad šilumos direktorius iki darbo tiesiu lygiu keliu nuvažiuotu. O straipsnio antraštė lyg sutvarkė dvi gatvės pilnai kapitaliai :D

  Prieš 3 dienas
 • Tik jau nesvaig šitaip,

  atsakymas į: Nesvarbu Nuoroda

  Vien suremontuotu Volaukio gatvės ruožu į tech apžiūras tūkstančiai pravažiuoja anykštėnų kasmet, o dar į verslo įmones kiek. Lygiai tas su Vairuotojų gatve, kiek tūkstančių tonų krovinių per mėnesį vežama kad ir sukurtoje naujoje medienos įmonėje Vario vietoje, o kiek kitose veikiančiose.

  Prieš 2 dienas
 • Valio!

  Nuoroda

  Nors kokia nauda iš koronos!

  Prieš 3 dienas