Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

2020 - 2024 metų kadencijos Seimas pradėjo darbą.Kaip vertinate naujosios sudėties Seimą, kokių sprendimų bei darbų tikitės iš tautos išrinktųjų?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mūsų apygardoje

  Nuoroda

  Porinkiminis nr sąraše Vardas, pavardė Priešrinkiminis nr sąraše Pirmumo
  balsai
  1 SAULIUS SKVERNELIS 1 1083
  2 RAMŪNAS KARBAUSKIS 2 953

  953 pirmumo balsai DZIN

  Prieš 2 dienas
 • Lai nesitiki...

  Nuoroda

  Tegul lietuvaičiai nesitiki geresnio rytojaus valdant naujau atėjusiems.Lai užmiršta pensijų didinimą ir visa kita,nes jiems(valdantiesiems) bus maža."Šunauja"lai ir toliau skursta.O be to- patys lietuvaičiai išsirinko dabartinius,tad būtų neetiška"burnoti" prieš konservatorius,nes jie tokie "geri",kad be jų "nebus" šviesesnės ateities?

  Prieš 2 dienas
 • Klaipėda

  atsakymas į: Lai nesitiki... Nuoroda

  Dėl šunaujos pritariu. V.Landsbergis kažkada šunauja pavadino spaudos atstovus. Matan, kad bebrų savaitraštis neskelbia kitų metų prenumeratos, tai gali jau vienas iš "šunaujos" jau lenkiasi?

  Prieš 2 dienas
 • Kasdienio

  Nuoroda

  Cirko

  Prieš 2 dienas
 • Ko galima tikėtis iš konservų, teisiamos partijos ir tatuiruotų?

  Nuoroda

  Praeito Seimo laikas atrodys kaip aukso laikai. Dabar bus daaaug skausmo paprastiems žmonėms. Ir dauguma tą supranta, tiek žmonės, tiek įmonės įjungė taupymo rėžimą, nes atsimena kas buvo kai paskutinį kartą atėjo konservatoriai.

  Prieš 2 dienas
 • Nu

  Nuoroda

  Ką lieps užjūrio šeimininkai ta klaunai ir darys ???

  Prieš 2 dienas
 • Noriu daug...

  Nuoroda

  Aišku kad "nepačiulps"..!

  Prieš 3 dienas
 • Nieko gero

  Nuoroda

  Jeigu salerka brangs

  Prieš 3 dienas
 • susidejo teisiama partija

  Nuoroda

  su nuteista ,visi tyli ,cirkus krecia nuo pirmos dienos,nebus kito kelio tik kaip baltarusijoj daryt,nes nieko gero del zmoniu nebus

  Prieš 3 dienas
 • Tai va kaip...

  Nuoroda

  Na kuo ne Čmilytė ir Karbauskis Seime ? https://www.youtube.com/watch?v=6XWboZZ-fso

  Prieš 3 dienas
Įkelti daugiau