Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Puiku ir gera girdėti šią žinią!Ačiū rajono vadovams už iniciatyvą šiam tikslui!Tik ateičiai būtų dar smagiau girdėti,jog pradedami tvarkyti svarbūs dokumentai dėl autobusų stoties aikštės tvarkymo ir aplinkelio,kadangi kai sunkiasvoris transportas"pilia"per tiltą,miestelio centrą ir Vilniaus gatve dideliu greičiu,tai tiesiog sprinstama dulkėmis ir kitais lekiančiais nešvarumais iš po ratų.Net nepristabdo vairuotojai,nevažiuoja jiems leistinu greičiu.O gal jiems leidžiama?

  Prieš 3 dienas
 • Valio

  Nuoroda

  Neliko teisiamojo ir prekybos centrai pradės plėstis. Atsimenu, kai liberalų kandidatas į merus žadėjo, kad atves naujus centrus. Kadangi ateina prie pat liberalų kandidato ofiso, tai viskas aišku.

  Prieš 3 dienas
 • D :)

  atsakymas į: Valio Nuoroda

  Viską padarys ateinančią kadenciją. Pakentėkit

  Prieš 2 dienas