Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)

Lapkričio 22 dieną apie 14 val. 37 min. Anykščiuose, A. Baranausko a., moteris (g. 1963 m.), siekdama išvengti baudžiamosios atsakomybės (vairavo automobilį neblaivi (1,76 prom.) ir padarė eismo įvykį), Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnams siūlė 500 eurų kyšį.

Moteris uždaryta į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Lilia

  Nuoroda

  Ne po turgaus geria,o jau iš ryto būna gerai išgėrus,o,kad mandagi tai kaip kada

  Prieš mėnesį
 • "Geriausia"bausmė

  Nuoroda

  Geriausia paveikimo priemonė-pavardės išviešinimas.Tai pristabdo ir greitai sudrausmina stikliuko mėgėją už vairo.(buvo panašus atvejis su J.Biliūno mokyklos viena pedagoge,kuri gal dabar nedrįsta apsvaigus nuo vyno sėstis už vairo?)

  Prieš mėnesį
 • pardaveja

  Nuoroda

  bukausko pardaveja negeria o ir turguj jis nebeprekiauja jau senei. prasom ateit i sena gaisrine isitikinsit

  Prieš mėnesį
 • ? Kas nustatė

  Nuoroda

  Gal bus keliama byla dėl poveikio prekyba? Ar čia bus pritrauktos STT pajėgos tyrimui iš kur pas prekiautoją tokios sumos pinigų, kieno produkciją prekiauja, kodėl neblaivi darbo vietoje, kas slėpė neblaivios prekiautojos veiklą turgavietėje, kodėl nebuvo pranšta policijos pareigunams apie galimą nusikaltimą dėl neblaivaiame stovyje vykdpmos viešos veiklos ir vairavimo transporto priemonės, sukialiant grėsmę aplinkiniams.

  Prieš mėnesį
 • Lilia

  Nuoroda

  Čia ne Bukausko pardavėja, šita sekmadieniais turguj prekiauja ir pastoviai išgėrus.Vadinasi ir važiuoja kaskart tokia...ir dar tokia nemaloni, konfliktiška moteris...

  Prieš mėnesį
 • Gene

  atsakymas į: Lilia Nuoroda

  bet mandagi , nemaciau kad isgerus butu , duoda paragaut , tai isgeria jau po turgaus , gal jos vairuotojas pasigere tai ji vairavo , tikrai abu su vairuotoju gere , jie is kazkur tai toliau atvaziuoja .

  Prieš mėnesį
 • Gene

  Nuoroda

  gal cia Bukausko pardaveja ?

  Prieš mėnesį